Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

4 kişi aldı
Esin Angel Beauty'de Zayıflama Paketleri

Esin Angel Beauty'de Zayıflama Paketleri

Maltepe, Küçükyalı
19 Mayıs'a Özel Ödemede %10 indirim!
 • 2 Seans G5 + 2 Seans Lenf Drenaj
  3 Taksit
  ₺500
  TÜKENDİ
 • 2 Seans G5 + 2 Seans Magic Crush
  3 Taksit
  ₺600
  TÜKENDİ
 • 6 Seans G5 + 2 Seans Lenf Drenaj
  6 Taksit
  ₺1.500
  TÜKENDİ
Esin Angel Beauty
Çınar Mahallesi, Mustafa Kemal Atatürk Caddesi, No: 38 Maltepe / İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 4.07.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Haftanın her günü 10:30 - 21:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

 • 1 kişi 1 fırsat kodu kullanabilir.

 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon için 0546 853 06 37 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin 24 saat önceden yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

İncelmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

En gözde incelme uygulamalarıyla tanışmak ve etkilerini görmek için bu fırsatı kaçırmayın!

Magic Crush

Yağ hücrelerine gönderilen yüksek frekanslı ses dalgaları ile yağ bezelerinin parçalanmasını sağlayan özel bir teknolojidir. İşlem sırasında vücuda oldukça yüksek frekanslı dalgalar gönderilir. Bu dalgalar çok kısa sürede yağ hücrelerine etki eder ve parçalar. Ayrıca metabolizmayı ve kan akışını da hızlandırır. Selülit giderme ve çatlak onarımı için Magic Crush kullanılabilir. Bunun dışında bedensel küçülme ve bölgesel incelme için de kullanılabilir. Hollywood yanağı oluşturma, çatlak onarımı, gıdı toparlama, yüz toparlama, kol toparlama, göğüs toparlama, göbek toparlama gibi işlemleri yaptırmak isteyen ancak ameliyat yaptırmak istemeyen kişiler Magic Crush işlemini tercih etmelidir. Magic Crush ile kısa sürede hem bölgesel incelme, hem bedensel incelme, hem de sarkma giderme işlemleri yapılıp mükemmel sonuç elde edilebilir.

Lenf Drenaj

tekniktir. Lenf drenaj tedavisi sırasında lenfatik akım yönünde, farklı güçlerde basınçlar uygulanarak lenf dolaşımın hızlanması sağlanır. Böylece; ödem ve toksinlerin atılmasına, bacaklarda oluşan ağırlık ve ağrı hissinin azalmasına, dolaşım sisteminin düzenlenerek vücudun forma girmesine yardımcı olunur. Son derece hafif, monoton, yavaş, ritmik ve cilt yüzeyine yapılan bir masajdır. Kişi, lenf drenaj uygulaması sırasında bu işlem için özel olarak geliştirilmiş olan bir cihaza bağlanır. Tüm vücuda uygulanabilen lenf drenaj, basınç ile masaj yapar. Bu masajın etkisi ile kişinin lenf dolaşımı hızlanmış olur.

G5

Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile sıkılaşma ve selülitli bölgelerin iyileşmesinde etkilidir. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar. G5 masajı özellikle selülit ve sıkılaşmada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan akışı hızlanır, damarlar açılır ve vücut toparlanır. G5 masajı vücudun tüm noktalarında kullanılabilir. Bu yöntem daha çok bel, kalça, uyluk bölgesi ve kol gibi alanlarda tercih edilir. Uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen bu masaj sırasında uygulanacak bölgeye önce yağ sürülür ardından işleme başlanır. İşlemin gerçekleştiği bölgeye verilen titreşimler sayesinde kan akışı hızlandığı gibi yağ yakımı da daha kolay hale gelir.

Diğer İstanbul Fırsatları