Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

60 kişi aldı
Esteluxx Güzellik'te 3 Seanslık İncelme Paketi G5 + Lenf Drenaj + Radyofrekans Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Esteluxx Güzellik'te 3 Seanslık İncelme Paketi G5 + Lenf Drenaj + Radyofrekans

Gaziosmanpaşa
 • 3 Seanslık İncelme Paketi G5 + Lenf Drenaj + Radyofrekans
  3 Taksit
  %66
  ₺1.000
  ₺349
  TÜKENDİ
Esteluxx Estetik Merkezi
Bağlarbaşı Mah. Laleli Cad. No: 48 D: 1
Gaziosmanpaşa / İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 31.08.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Haftanın her günü 10:00-19:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

 • Bu fırsat kadınlar için geçerlidir.

 • Randevu gereklidir. Randevu için 0212 616 46 00 - 0553 600 6156 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • 1 KİŞİ 1 FIRSAT KODU KULLANABİLİR.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Esteluxx Güzellik'te ihtiyacınız olan tüm uygulamalar...

Yaza Fit Giriş!

Esteluxx Güzellik'te G5, lenf drenaj ve radyofrekans ile 3 seanslık incelme paketi sizi bekliyor...

G5 Masajı Nedir?

G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Diğer bir ismi ise darbeli masajdır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile sıkılaşma ve selülitli bölgelerin iyileşmesinde etkilidir. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar. G5 masajı özellikle selülit ve sıkılaşmada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan akışı hızlanır, damarlar açılır ve vücut toparlanır. Masaj tüm vücuda uygulanabilir ancak özellikle kalça, üst bacak, kol ve popo bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılabiliyor.

Deri ve yağ dokusu arasında meydana gelen bu ödemli yapılar G5 masajı ile tedavi edilir. Böylece bu yöntem sayesinde kan dolaşımı hızlanır, kaslar güçlenir ve selülit sorunu giderilir. Estetik açıdan sıkı bir görünüme sahip olan vücut G5 masajı sayesinde formunu yakalar. Selülit dışında G5 masajı ile fazla olan yağlar yakılır ve böylece bölgesel zayıflama sağlanır. Zararlı toksinleri dışarı atılarak nefes alabilen sağlıklı bir vücuda sahip olunur. G5 masajı fiyatları tercih edilen kliniğin fiyat politikası ile yakından bağlantılıdır.

G5 Masajı İle Zayıflama

G5 masajı vücut için oldukça önemli bir masaj türüdür. Vücudun bazı bölgelerinde görülen selülit ve dirençli yağlanmaları ortadan kaldırmak amacıyla tercih edilen G5 masajı bu konuda etkili sonuçlar verir. Bu yöntem sayesinde karın, popo, basen bölgelerinde görülen yağlanmalar verilen titreşimler sayesinde yıkılmaya çalışılır.

Vücutta oluşan yağları sıkılaştırarak parçalayan yani etkisiz hale getiren bu uygulama oldukça başarılıdır. Birkaç seans sonra gözle görülür bir şekilde bölgesel incelmeler meydana gelir.

Radyofrekans Nedir?

Sıkı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen kişiler tarafından kullanılan radyofrekans tedavisi teknolojik bir medikal uygulamadır. Bu uygulama ile beraber deride istenilen gerginlik sağlanır. Deriye verilen ısı sayesinde cildin yeni ve pürüzsüz görünmesini sağlayan lifler yenilenmeye başlar. Kısacası cilt yaşlanmasına karşı genç bir görünüme sahip olmak amacıyla ameliyatsız ve iyileşme süreci gerektirmeyen radyofrekans yöntemi sayesinde tüm kırışıklık ve sarkmalar giderilir. Cildin sıkılaşması ve gerginliğinde artış yaşanır. Radyofrekans yöntemini kullanan kişiler kalıcı sonuçlar elde ederek cildin yenilenmesine katkı sağlarlar.

Lenf Drenaj Masajı Faydaları Nelerdir?

Lend Drenaj cihazıyla yapılan pasif masajın birden fazla faydası bulunmaktadır.

Ödem ve şişliklerin giderilmesinde yardımcıdır. Biriken toksinin vücuttan atılmasını destekleyicidir. Selülitlerin görüntüsündeki düzelmelere faydalıdır. Kabızlık ya da hazımsızlık sorunu yaşayanların metabolizmasının hızlanmasına yardımcı olur. Vücuttaki gerginliğin atılmasında destekleyicidir. Vücuttaki kas hareketlerini düzenlediği ve kan dolaşımını hızlandırdığı için stresi azaltan etkisi vardır. Vücudun metabolizmasının çalışmasını ve kan dolaşımını hızlandırmakla birlikte, aynı zamanda rahatlattığı için uykusuzlukla baş etmek isteyenler için de yardımcı bir uygulamadır. Lenf Drenaj masajı, vücuttaki kolojenleri uyardığından dolayı da ciltte gençleşme ve ince çizgilerde de azalma sağlamaktadır.

Diğer İstanbul Fırsatları