Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

126 kişi aldı

Esteluxx Güzellik Salonu'nda 60 Dakikalık Hollywood Cilt Bakımı ve Lifting Uygulaması

Gaziosmanpaşa
 • 60 Dakikalık Hollywood Cilt Bakımı ve Lifting Uygulaması
  2 Taksit
  %71
  ₺1.000
  ₺299
  TÜKENDİ
Esteluxx Estetik Merkezi
Bağlarbaşı Mah. Laleli Cad. No: 48 D: 1
Gaziosmanpaşa / İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 31.08.2024 tarihine kadar haftanın her günü 10:00-19:00 saatleri arasında geçerlidir.

 • Bu fırsat kadınlar için geçerlidir.

 • Randevu gereklidir. Randevu için 0212 616 46 00 - 0553 600 6156 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • 1 KİŞİ 1 FIRSAT KODU KULLANABİLİR.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Esteluxx Güzellik Salonu

Yoğun bakımla cildinizin parlaklığa kavuşacağı, lifting uygulaması ile elastikiyetini geri kazanacağı, özel bakım paketi için Esteluxx Güzellik Salonu'nun uzman personeli sizi bekliyor!

Hollywood Cilt Bakımı Aşamaları

Temizleme: Cilt, vakum sistemi ile derinlemesine temizlenir.

Hydrapeeling: Vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi normal prosedürde yapılır. Leke, akne izi ve gözenek olan ciltlerde, tahrişe sebep olmadan, kullanılan elmas başlıklarla cildin üst tabakasında mikrodermabrazyon sağlanıyor.

Serum infüzyonu: Ciltteki soruna göre sivilcelere, lekelere ya da kırışıklıklara uygun serumlar uygulanır. Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyaluronik asit içeren, beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine yağı dengeleyici serum uygulaması yapılır.

Nemlendirme: Özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyaluronik asit ve peptidler cilde uygulanır.

Led Terapi: Sivilceler için mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır. Bakımdan hemen sonra ince kırışıklıklarda azalma gözlemlenir.

Lifting Uygulaması

Yüz yaşlanmasında temel problem cilt dahil olmak üzere kaşlar, yanaklar, boyun gibi tüm yumuşak dokuların yerçekimi ile aşağı doğru sarkmasıdır. Cilt bizi dış etkenlere karşı koruyan doğal bir örtümüzdür. Aşırı stres gibi sebeplerden dış etkenlere karşı farklı tepkiler gösterir cildimiz kendisini yenileyemezse parlaklığını, canlılığını kaybeder. yüz çizgileri derinleşir, cildimiz yorgun ve donuk bir hal alır.

Lifting bakımında amaç hücre yenilenmesini teşvik etmek, cildin yaşlılık nedenlerine karşı koymak, hücre savunmasını arttırmak, hücre yenilenmesini arttırmak, cildin kolejen yapısını korumak ve elastin sentezini artırmak, lenf sistemini uyarmak, kırışıklıkları görünür şekilde azaltmak, LIFTING FACIAL_thumbcilt metabolizmasını hızlandırmak,

Diğer İstanbul Fırsatları