Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

56 kişi aldı
Healife Beauty'de Havyar Bakımı, Cilt Gençleştirme, Klasik ve Amerikan Cilt Bakımı Seçenekleri

Healife Beauty'de Havyar Bakımı, Cilt Gençleştirme, Klasik ve Amerikan Cilt Bakımı Seçenekleri

Kağıthane
 • 1 Seans Klasik Cilt Bakımı
  2 Taksit
  ₺200
  TÜKENDİ
 • 1 Seans Amerikan Cilt Bakımı
  3 Taksit
  ₺350
  TÜKENDİ
Healife Beauty
Hamidiye Mah., Cendere Cad., No:85 Kordon İstanbul 1. Etap Güzelbahçe A Blok Kat B1 Kâğıthane / İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 17.11.2024 tarihine kadar Pazar hariç haftanın her günü 11.00 - 17.00 saatleri arasında geçerlidir.

 • Randevu alındığı halde gelinmediğinde kodlar kullanılmış sayılacaktır.

 • Randevu zorunludur. Randevu için 0507 266 30 30 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Randevu iptal ve değişiklikleri en geç 1 gün önceden bildirilmelidir.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Healife Beauty

HAVYAR BAKIMI

Cilde ihtiyaç duyduğu bakımı cildin yapı taşını bozmadan verebilen Havyar Bakımı’nda cilt, ilk etapta özel solüsyonlarla ve peeling ile temizlenerek ölü hücrelerden arındırılmaya çalışılarak ve havyar bakımı için hazırlanır. Akabinde, cilde buhar verilir ve cilt gözeneklerinin açılması amaçlanır. Böylelikle uygulanacak havyar bakımının zengin içeriğinin cilde daha iyi şekilde nüfuz etmesi amaçlanır. Açık cilt gözeneklerinin olduğu cilde, tüm yüz bölgesindeki cildi kapsayabilecek şekilde havyar bakımı uygulanır ve bakımın içindeki formülasyonun maske haline gelmesi beklenir.

Güzelliğinizi perçinleyen ve dolayısıyla güzel yaş almanıza yardımcı zengin içeriğiyle havyar bakımı sonrası cildinizin ışıltılı ve parlak bir görünüme kavuşması amaçlanır. Havyar bakımında sonuçları çok kısa sürede siz de görebilirsiniz.

AMERİKAN CİLT BAKIMI

Amerikan Cilt Bakımı; akne tedavisi, iz tedavisi, leke tedavisi ve olgun ciltlerde antiaging tedavide kullanılan profesyonel bir cilt bakım ve yenileme sistemidir. Cilt Lezyonlarında Devrim Yaratan Teknoloji, Cilt Yüzey Yenileme Amerikan Cilt Bakımı yöntemi; ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi gibi işlemlerin kombine edildiği bir sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlamaktadır. Amerikan Cilt Bakımı her cilt tipi için kullanılabilen bir sistemdir. Yağlı ve akneli ciltlerde, lekeli ciltlerde, kuru ve allerjik ciltlerde, olgun ciltlerde profesyonel bir cilt temizliği ve yenilenmesi sağlamaktadır. Amerikan Cilt Bakımı sistemi özel vakumlu bir teknolojidir. Bu teknoloji ile cilde uygulanan ürünler cilt altına nüfuz eder ve maksimum etki gösterir.

KLASİK CİLT BAKIMI

Klasik cilt bakımı, buhar altında dinlenmiş olan bir cildi, siyah nokta ve yağlardan arındırma işlemidir. Klasik cilt bakımı en hassas ciltlerle yapılan bakım ve cilde uygun sürülen serum, maske ve cilt masajı şeklinde uygulanır. Bakım süresi 1-1,5 saat aralığındadır. Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından cildimizin temizliğine özen göstermek kırışıklığın önlenmesi bakımından önemlidir. Cildimizin canlılığı ve parlaklığı sağlık göstergelerinden biridir. Dolayısıyla herkesin ayda bir kez de olsa klasik cilt bakımı yaptırması faydalı olacaktır. UV ışınları, yapılan ağır makyajlar, sigara, stres, ve yanlış beslenmeler cildimizi olumsuz yönde etkiler.

Ciltte sırasıyla temizleme, peeling, tonik, buhar, maske, ve nemlendirici ile masaj işlemlerinin yapıldığı bir uygulamadır. Hastanın herhangi bir ağrı ve acı duymadığı uygulamalardan biridir. Klasik cilt bakımı ile yapılan uygulamalar neticesinde hastanın cildi temizlenerek, cildinde tıkanmış olarak biriken yağ ve kirler arındırılma işlemidir. Cildin kaybettiği esnekliği ve nemi geri getirmiş olur. Klasik cilt bakımında deri kendini ayda bir yenilediği için ayda bir kez önerilmektedir.

Klasik cilt bakımı; stres, yorgunluk, sigara ve alkol tüketimi, çevre kirliliğine bağlı olarak ciltte meydana gelen bozulmalar su tüketiminin az olması gibi sebeplerle ayda bir cilt bakımı uygulanır. Bu işlemlerden sonra cildinizin yeniden nefes aldığını fark edeceksiniz.

Diğer İstanbul Fırsatları