Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

297 kişi aldı
JoyPark Atlaspark AVM'de Bowling Oyun Biletleri (KİŞİ BAŞI) Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

JoyPark Atlaspark AVM'de Bowling Oyun Biletleri (KİŞİ BAŞI)

Sultanbeyli
 • Hafta İçi / 1 Oyun Kişi Başı
  %14
  ₺150
  ₺130
  TÜKENDİ
 • Hafta Sonu / 1 Oyun Kişi Başı
  %14
  ₺160
  ₺139
  TÜKENDİ
 • Hafta İçi / 2 Oyun Kişi Başı
  %14
  ₺220
  ₺191
  TÜKENDİ

JoyPark Atlaspark

Atlas Park AVM Abdurrahman Gazi Mah. Fatih Bulvarı No.67 Kat.3 Sultanbeyli - İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 30.07.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Bu fırsat 1 kişiliktir.

 • Satın alımdan itibaren 30 gün geçerlidir.

 • Rezervasyon zorunluluğu yoktur.

 • Fırsat kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Türkiye'de eğlence sektörünün öncülerinden JoyPark'ta eğlenceli bir gün sizi bekliyor!

Eğlence dolu bir gün

Türkiye'de eğlence sektörünün öncülerinden JoyPark'ta eğlenceli bir gün sizi bekliyor!

JoyPark

Türkiye’nin oyun eğlence sektöründeki öncü markası JoyPark, 2008 yılından bu yana, her yaştan ziyaretçisine doyasıya eğlence vaat ediyor.

Bayraktar Grup iştiraki olan JoyPark; İstanbul, Bursa, Denizli ve Eskişehir’deki şubelerinde kendini sürekli yeniliyor ve farklılaşıyor.

Türkiye’nin Okyanus Temalı İlk Oyun Eğlence Merkezi’ni 2016 Ağustos ayında Axis İstanbul AVM’de açan JoyPark, hemen ardından Denizli TerasPark’ta açtığı Ege’nin En Büyük Oyun Eğlence Merkezi’nde de ‘Okyanus Konsepti’ni uyguladı. Bu konseptin hakim olduğu şubelerde ziyaretçiler, kendilerini görsel açıdan farklı bir dünyada hissetmenin ötesinde, diğer şubelerde olduğu gibi yeni oyun üniteleriyle de tanışıyorlar.

JoyPark, mutlu insanların çevrelerine de mutluluk verdiği, böylece bireysel mutlulukların toplumsal mutluluklara dönüştüğü gerçeğinden hareketle, ticari bir işletme olmanın ötesinde sosyal bir görevi olduğuna da inanıyor. JoyPark’ta üniteler, eğlenceli olmanın yanı sıra, zihinsel ve fiziksel aktiviteleri destekler şekilde seçiliyor. Ayrıca, sosyalleşerek eğlenmek, eğlenerek mutlu olmak, mutluluğu paylaşarak çoğaltmak JoyPark’ta yaşanan doğal bir döngü. Bu döngü, haftanın 7 günü, yılın 365 günü yaşanıyor.

JoyPark, eğlencenin, mutluluğun yaşandığı ve paylaşıldığı ortamlar oluşturuyor, her yaş için eğlence sunuyor. Çocuk oyun alanı, bowling, karaoke, çarpışan arabalar, video oyunları gibi bilinen eğlence üniteleri dışında, Türkiye'de ilk olan koltuğunuzda 360 derece dönebildiğiniz 7D sinema ve ayrıca izlediğiniz film ile etkileşimde bulunduğunuz interaktif 7D sinema, hedef poligonu, Zombie Paintball, yürüyerek gezebildiğiniz korku tüneli/evi, laser game ve daha pek çok ilginç oyun, JoyPark markasının ziyaretçilerine sunduğu hizmetler arasında.

Diğer İstanbul Fırsatları