Gruparalarınız
Grupara Miktarı
Yüklenme Tarihi
Son Kullanma Tarihi
400₺
05.12.2022
16.12.2023
1.200₺
05.12.2022
16.12.2023
Kapat

Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

313 kişi aldı

JoyPark Carousel AVM Bowling Oyun Biletleri (KİŞİ BAŞI)

Bakırköy
 • Hafta İçi 1 Oyun
  %15
  ₺100
  ₺85
  TÜKENDİ
 • Hafta Sonu 1 Oyun
  %10
  ₺100
  ₺90
  TÜKENDİ
 • Hafta İçi 2 Oyun
  %16
  ₺130
  ₺110
  TÜKENDİ
 • Hafta İçi 3 Oyun
  %15
  ₺200
  ₺170
  TÜKENDİ

JoyPark Carousel Avm

Zeytinlik Mah. Carousel AVM Zeytinlik Mah. Halit Ziya Uşaklıgil Cad. No.1 Kat.1B Bakırköy / İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 30.10.2023 tarihine kadar geçerlidir.

 • Bu fırsat 1 kişiliktir.

 • Satın alındıktan itibaren 30 gün geçerlidir.

 • Rezervasyon zorunluluğu yoktur.

 • Fırsat kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Arkadaşlarınızla beraber geçireceğiniz bir gün için planlar yapmaya başladınız ama hala ne olduğuna karar veremiyor musunuz?

 • JoyPark'ta sevdiklerinizle eğlenceye doyacağınız özel bir gün geçirmeye hazırlanın!

7'den 70'e eğlence!

Arkadaşlarınızla beraber geçireceğiniz bir gün için planlar yapmaya başladınız ama hala ne olduğuna karar veremiyor musunuz?

JoyPark'ta sevdiklerinizle eğlenceye doyacağınız özel bir gün geçirmeye hazırlanın!

JOY PARK

JoyPark Türkiye’nin oyun eğlence sektöründeki öncü markası JoyPark, 2008 yılından bu yana, her yaştan ziyaretçisine doyasıya eğlence vaat ediyor.

Bayraktar Grup iştiraki olan JoyPark; İstanbul, Bursa, Denizli ve Eskişehir’deki şubelerinde kendini sürekli yeniliyor ve farklılaşıyor.

Türkiye’nin Okyanus Temalı İlk Oyun Eğlence Merkezi’ni 2016 Ağustos ayında Axis İstanbul AVM’de açan JoyPark, hemen ardından Denizli TerasPark’ta açtığı Ege’nin En Büyük Oyun Eğlence Merkezi’nde de ‘Okyanus Konsepti’ni uyguladı. Bu konseptin hakim olduğu şubelerde ziyaretçiler, kendilerini görsel açıdan farklı bir dünyada hissetmenin ötesinde, diğer şubelerde olduğu gibi yeni oyun üniteleriyle de tanışıyorlar.

JoyPark, mutlu insanların çevrelerine de mutluluk verdiği, böylece bireysel mutlulukların toplumsal mutluluklara dönüştüğü gerçeğinden hareketle, ticari bir işletme olmanın ötesinde sosyal bir görevi olduğuna da inanıyor. JoyPark’ta üniteler, eğlenceli olmanın yanı sıra, zihinsel ve fiziksel aktiviteleri destekler şekilde seçiliyor. Ayrıca, sosyalleşerek eğlenmek, eğlenerek mutlu olmak, mutluluğu paylaşarak çoğaltmak JoyPark’ta yaşanan doğal bir döngü. Bu döngü, haftanın 7 günü, yılın 365 günü yaşanıyor.

JoyPark, eğlencenin, mutluluğun yaşandığı ve paylaşıldığı ortamlar oluşturuyor, her yaş için eğlence sunuyor. Çocuk oyun alanı, bowling, karaoke, çarpışan arabalar, video oyunları gibi bilinen eğlence üniteleri dışında, Türkiye'de ilk olan koltuğunuzda 360 derece dönebildiğiniz 7D sinema ve ayrıca izlediğiniz film ile etkileşimde bulunduğunuz interaktif 7D sinema, hedef poligonu, Zombie Paintball, yürüyerek gezebildiğiniz korku tüneli/evi, laser game ve daha pek çok ilginç oyun, JoyPark markasının ziyaretçilerine sunduğu hizmetler arasında.

Diğer İstanbul Fırsatları