Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

Limousine Plus'tan Uludağ, Kartepe ve Kartalkaya'ya 6 ve 14 kişilik lüks araçlarla VIP transfer hizmeti

Bursa, İstanbul, Kartepe, Kartalkaya

VIP transfer hizmeti

 • Uludağ/Bursa
 • Kartepe/Kocaeli
 • Kartalkaya/Bolu

Detaylar

 • Bu fırsat 27.02.2021 tarihine kadar geçerlidir.

 • Fırsata opsiyon dahilinde 6 kişi (Vito) veya 14 kişi (Sprinter) dahildir.

 • Vito Minivan araçlar 6+1 kişi kapasitelidir.

 • Sprinter araçlar 14 kişi kapasitelidir.

 • İstanbul'dan Kayak Merkezlerine ya da Kayak Merkezlerinden İstanbul'a geçerlidir.

 • Avrupa yakasında Beylikdüzü'ne kadar, Anadolu yakasında da Kilyon ve Şile hariç diğer tüm noktalardan transfer fırsata dahildir.

 • İptal edilmemiş rezervasyonlarda randevu saatinde araçta bulunulmaması halinde transfer gerçekleşmiş sayılacaktır.

 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon için 0850 224 29 01 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptalleri 12 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin, fiş veya faturanızı mekandan istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Limousine Plus'tan Uludağ, Kartepe ve Kartalkaya'ya 6 ve 14 kişilik lüks araçlarla VIP transfer hizmeti sizi bekliyor.

 • Ücretsiz karşılama, özel araç ile kapıda bekleyen profesyonel şoför, hızlı, sorunsuz, lüks transfer!

 • Limousine Plus Luxury Car Service, 2008 yılında çalışmalarına başlamıştır. Müşteri memnuniyetini odak noktasına koyması kısa sürede sektörün öncü kuruluşlarından olmasını sağlamıştır.

VIP transfer hizmeti

Limousine Plus'tan Uludağ, Kartepe ve Kartalkaya'ya 6 ve 14 kişilik lüks araçlarla VIP transfer hizmeti sizi bekliyor.

Ücretsiz karşılama, özel araç ile kapıda bekleyen profesyonel şoför, hızlı, sorunsuz, lüks transfer!

Araç: Vito

Mercedes Vito Transfer hizmeti;

Standart Mercedes Vito araçlarımız bayiden alındıktan sonra tamemen yeniden vip dizayn edilerel müşterilerimizden gelen deneyimler, önerilerden yola çıkarak yeniden tasarlanıp hizmete sunulmuştur.

Hizmete alınan özel istanbul vito transfer, şoförlü araç kiralama hizmetinde kullanılmak için özel bir dizayn sürecinden geçerek kiralama hizmeti sunduğumuz araçlarımız da tamamen konfor ve hizmet gözetilerek yolculuk esnasında kendini özel hissettirecek sekilde VIP olarak dizayn edilmektedir.

Limousine Plus

Limousine Plus Luxury Car Service, 2008 yılında çalışmalarına başlamıştır. Müşteri memnuniyetini odak noktasına koyması kısa sürede sektörün öncü kuruluşlarından olmasını sağlamıştır. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini geliştiren şirketimiz araç filosu ve sürücüleri operasyonel olarak rakiplerinden farklı olarak vip ve kurumsal taşıma sektöründe sürdürülebilir kaliteyi kendine ilke edinmiştir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Limousine Plus, gerek operasyonel gerekse araçların takibinin yapılmasında hizmet kalitesini sürekli güncellemektedir.

İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya ve Bodrum illerinde lüks sürücülü araç kiralama havalimani transfer, limuzin kiralama hizmeti verdiğimiz gibi devlet protokolü makam aracı kiralama, özel yat ve tekne, özel helikopter, özel jet, özel güvenlik ve profesyonel tur rehberi gibi hizmetlerde de keyifli ve güven dolu seyahatler için hizmet vermekteyiz.Ülkemizi ziyaret eden bir çok devlet başkanı,bakan,üst düzey devlet görevlisine dünyaca ünlü bir çok yerli yabancı üst düzey kişilere gururla güvenle hizmet vermiştir.

Ülkemize gelen her yabancıyı evimize gelen bir misafir gibi görüp buna göre değerlerimizin ve ülkemizin tanıtımına bir damlada olsa katkı sunabilmek için bir gönüllü turizm elçisi gibi hizmet vermek şirketimizin geçmişten bu güne kadar kendisine misyon edindiği bir sorumluluktur.

Limousine Plus olarak müşterilerimizin memnuniyeti esasına dayanan eksiksiz hizmet anlayışımız ile birlikte “sizlere ve misafirlerinize” hizmet vermekten mutluluk duyarız. Limousine Plus, her zaman dakik ve saygılı hizmet anlayışıyla Türkiye’ye gelen ya dal dışına Türkiye çıkış yapan yolculara günün 24 saati – haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunuyor.İş, kişisel veya kurumsal taşımacılık ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözümleri her zaman en uygun fiyata LimousinePlus’da bulabilirsiniz.

Diğer İstanbul Fırsatları