Filtrele

7 kişi aldı

Nişantaşı Love Beauty Center'da kalıcı oje, micro manikür ve protez tırnak uygulaması

Nişantaşı
 • Kalıcı oje, micro manikür ve protez tırnak uygulaması
  2 Taksit
  ₺250
  TÜKENDİ
Love Beauty Center
Meşrutiyet Mah Rumeli Cad No:20 D6 Şişli- Nişantaşı / İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 14.09.2022 tarihine kadar geçerlidir.

 • Pazar günleri HARİÇ, haftanın her günü 10:30-19:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 • Randevu gereklidir. 0212 231 60 10 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 • Love Beauty Center, İstanbul Nişantaşı‘nda güzellik alanında hizmet vermektedir. Merkezimiz deneyimli personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile danışan memmuniyetini ön planda tutarak fark yaratmayı hedeflemektedir.

 • Nişantaşı Love Beauty Center'da güzelliğinizi taçlandıracak uygulamalar sizleri bekliyor.

 • Facebook üzerinden takip etmek için tıklayınız.

Güzelliğinize profesyonel dokunuşlar!

Nişantaşı Love Beauty Center'da güzelliğinizi taçlandıracak uygulamalar sizleri bekliyor.

Kalıcı Oje

Yaklaşık 3 hafta tırnaklarınız ilk gündeki gibi bakımlı ve güzel görünmeye devam edecektir. Kalıcı ve güzel durması açısından Manikür ve Pedikür sonrası uygulanması çok daha uygundur.

Protez Tırnak Nedir?

Güzellik ve bakım sektörlerinin giderek gelişmesiyle ortaya çıkan yeniliklerden biri de protez tırnaktır. Protez tırnak kişiye sağlıklı ve estetik bir tırnak görünümü kazandıran bir uygulamadır. Protez tırnak kadınlara büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sürekli manikür yaptırmak ihtiyacı hisseden kadınları büyük bir zahmetten kurtarmaktadır. Takma tırnak gibi zahmetli uygulamalardan daha kolay uygulanan bir yöntemdir ve daha doğal bir görünüm sağlar. Hatta kişinin kendi tırnaklarıymış gibi görünür.

Protez tırnak kişinin kendi tırnaklarının üzerine koruyucu uygulandıktan sonra uygulanır. Böylece gerçek tırnaklara zarar vermez. Ve gerçek tırnağın nefes almasına engel olmaz. Üzerine oje uygulanabilir hatta sürülen ojenin daha kalıcı olmasını sağlar.

Kimler İçin Uygundur?

Protez tırnak, tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler için uygun bir uygulamadır. Hem estetik bir görünüm kazanmalarını hem de bu alışkanlıktan kurtulmalarını sağlayacaktır. Tırnakları hassas olan, tırnak kırılması problemi yaşan, tırnak üzerinde pürüz, çatlama gibi sorunlar yaşayan kişiler için protez tırnak oldukça etkili olacak bir uygulamadır. Herhangi bir tırnak rahatsızlığı olmayan kişiler de isteğe bağlı olarak protez tırnak yaptırabilirler.

Hakkında

Love Beauty Center, İstanbul Nişantaşı‘nda güzellik alanında hizmet vermektedir. Merkezimiz deneyimli personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile danışan memmuniyetini ön planda tutarak fark yaratmayı hedeflemektedir.

10 yıla yakındır sektörde edinilen tecrübe ve deneyimle öncelikle sağlığınızı korumayı daha sonra sizleri en son teknoloji ile güzellik alanında doyuma ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Kaliteli sağlık hizmetimiz ile güzelliğin birçok alanında hizmet vermeye devam ediyoruz.vUzman estetisyenlerimiz tarafından kişiye özel olarak hazırlanan programlarımız danışanlarımıza özel olarak uygulanmaktadır. İstanbul Nişantaşı’nda tanınan bir marka olarak öncü bir güzellik merkezi statüsüne sahibiz.