Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

297 kişi aldı
Lüks ve Konforun Adresi Muratpaşa Best Western Khan Hotel'de Menü Seçenekleri Eşliğinde Havuz Girişi Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Lüks ve Konforun Adresi Muratpaşa Best Western Khan Hotel'de Menü Seçenekleri Eşliğinde Havuz Girişi

Muratpaşa
 • Havuz Kullanımı + Şemsiye + Şezlong + Hamburger Menü + 1 Meşrubat Kişi Başı
  ₺700
  TÜKENDİ
 • Havuz Kullanımı + Şemsiye + Şezlong + Cheseburger Menü + 1 Meşrubat Kişi Başı
  ₺750
  TÜKENDİ
 • Havuz Kullanımı + Şemsiye + Şezlong+ Khanburger Menü + 1 Meşrubat Kişi Başı
  ₺800
  TÜKENDİ
Best Western Khan Hotel
Elmalı Mah. Kazım Özalp Cad. No:55 Muratpaşa / Antalya

Detaylar

 • Bu fırsat 31.10.2024 tarihine kadar 10:00 - 19:00 saatleri arasında geçerlidir.

 • 0-6 Yaş bir çocuk ücretsizdir. Sadece havuz kullanımından ücretsiz yararlanabilir. Yiyecek veya içecek ekstra alınmaktadır.

 • Rezervasyon gerekmektedir. Bilgi ve rezervasyon için 0242 248 38 70 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en geç 1 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Antalya'nın kalbinde yer alan Best Western Khan Hotel, şezlong ve şemsiye kullanımı dahil havuz girişi ile kaçırılmaz bir havuz sefası vadediyor...

Yazın tadını havuz sefası ile çıkarın!

Antalya'nın kalbinde yer alan Best Western Khan Hotel, şezlong ve şemsiye kullanımı dahil havuz girişi ile kaçırılmaz bir havuz sefası vadediyor...

Kimi zaman havuz sefası sürecek kimi zaman şezlongunuzda ılık ılık esen rüzgarın tadını çıkaracak nefis mi nefis menünüzü afiyetle tadarken bu lezzet ve keyif dolu anların hafızanızda yer edişine tanık olacaksınız.

BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL

"Bu e-posta ve ekleri “Şirket” ile muhatabı arasındaki gizli bir yazışmadır ve kişiye özeldir. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında okunması, kopyalanması, saklanması, işlenmesi, üçüncü kişilere aktarılması, açıklanması, neşri ve veya dağıtılması yasaktır. E-postanın muhatabı değilseniz lütfen derhal imha edip göndereni bilgilendiriniz. Teşekkür ederiz.

“Güncem Turizm A.Ş ”, aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirmek amacıyla, faaliyetlerini yerine getirirken veri sahipleriyle temas edilen noktalarda kullanılmak üzere uygun aydınlatma metinleri hazırlamakta ve bunları veri sahiplerine sunmaktadır. Ayrıca “Şirket Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Politikası” metninde “Güncem Turizm A.Ş” nin veri işleme amaç, yöntem ve koruma prosedürleri hakkında daha detaylı olarak bilgi izahında bulunulmuştur. "

Diğer İstanbul Fırsatları