Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

46 kişi aldı

Newon Spa'da Kese-Köpük, Sauna, Hamam, Buhar Kullanımı, Masaj Seçenekleri Ve İçecek İkramı

Maltepe
Mayıs İndirimleri - 500 TL üzeri ödemede 50 TL, 1000 TL üzeri ödemede 100 TL ekstra indirim
Newon Spa
NEWADA Residence Altayçeşme Mh. Saldıray Sk. No:8 B1 Maltepe / İstanbul

Detaylar

  • Bu fırsat 22.11.2023 tarihine kadar haftanın 7 günü 10.00 ve 21.00 saatleri arasında geçerlidir.

  • Tüm opsiyonlarda sıcak ve soğuk içecek ikramı mevcuttur.

  • Islak alan içerisinde hamam, sauna ve buhar odası kullanımı vardır.

  • Kadın-erkek ayrı bölümlerden oluşmaktadır.

  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon için 0536 450 92 95 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  • Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır

  • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

  • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Newon Spa'da keyif zamanı

Newon Spa, stres ve yorgunluğa son vermeniz için kaçırılmaz bir davet sunuyor.

Klasik İsveç Masajı

İsveç masajı batıdaki en yaygın ve en bilinen masaj türüdür. Aynı zamanda spor masajı, derin doku masajı ve aromaterapi gibi diğer popüler batılı masaj türlerinin de anasıdır.

Terapistler bu masajı -batının anatomi ve fizyolojisine dayanarak- dolaşımı hızlandırmak, gergin kasları gevşetmek, hareket kabiliyetini arttırmak ve ağrıyı azaltmak için kullanırlar.

Eğer ilk spa deneyiminiz ise ve çok sık masaj yaptıran biri değilseniz İsveç masajı sizin için uygun bir seçim olabilir. İsveç masajı ve derin doku masajında çoğu insan 50-60 dakikalık seansları tercih ederken, 75-90 dakikalık seanslar terapistinize kas dokularınız üzerinde çalışması ve sonuç alabilmesi için daha fazla zaman tanıyacaktır. İsveç masajı oldukça yavaş ve nazik olabildiği gibi hareketli ve güçlü de olabilir, bu tamamen terapistinizin tarzına ve sizin talebinize göre değişir.

İsveç Masajının Faydaları

Sadece bir kez İsveç masajı yaptırmak bile sinir sisteminizi yatıştırır, rahatlamanızı ve iyi hissetmenizi sağlar. Vücudunuzdaki gerginliği azaltır, anksiyete ve depresyonla başa çıkmanızı kolaylaştırır.

İsveç masajları kan dolaşımını hızlandırır, bu da vücudunuzdaki besin bakımından zengin oksijen akışını artırarak daha enerjik hissetmenize yardımcı olur. Ayrıca, vücudun atık ürünlerini taşıyan lenfatik sistemi harekete geçirir, bu da iyi ve kötüyü daha hızlı işleyeceğiniz anlamına gelir.

Kas krampları ve spazmları yaşıyorsanız İsveç masajı ağrı yaşadığınız bölgelere yoğunlaşarak ağrınızı dindirebilir. Bu masaj terapisi ayrıca artrit ve siyatik durumlarda ağrının kontrolünde yardımcı olabilir.

Ateş, enfeksiyon, iltihaplanma, osteoporoz veya bu gibi diğer tıbbi durumlarınız varsa -en azından doktorunuza danışmadan önce- masaj yaptırmak iyi bir fikir değildir. Bir masajın sizin için uygun olup olmadığına dair herhangi bir şüpheniz varsa, masaja başvurmadan önce tıbbi bir uzmanla görüşmeniz çok daha sağlıklı olacaktır.

Medikal Masaj Ne İşe Yarar?

Medikal masaj, kasların yenilenmesine ve gevşemesine yardımcı olur. Kan akışını ve böylece vücudunuzundaki oksijen akışını artırır. Bu uygulama sayesinde ağrılı ve gergin kaslar toksinlerinden kurtulur, böylece kasların güçlenmelerine ve iyileşmelerine yardımcı olur.

Bir sağlık uzmanı tarafından yönlendirilen bir hastanın tedavisi için uygulanan bir terapi biçimidir. Medikal masaj ölçülebilir sonuçlara odaklanır, dolayısıyla kaslarda olumlu değişiklikler gözlemlenmektedir.

Diğer İstanbul Fırsatları