Filtrele

87 kişi aldı
Çatalca Peçka Restaurant'ta doğa ile baş başa serpme köy kahvaltısı 149,90 TL! Fırsatın geçerlilik tarihi için, DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Çatalca Peçka Restaurant'ta doğa ile baş başa serpme köy kahvaltısı

Çatalca
 • Serpme Köy Kahvaltısı Kişi Başı
  ₺149,90
  TÜKENDİ
Peçka Restaurant
Kaleiçi mah. Hanice Cad. No 3 /A Çatalca / İstanbul Peçka Kır Restaurant

Detaylar

 • Bu fırsat 4.10.2022 tarihine kadar, haftanın her günü 10:00-14:30 saatleri arasında geçerlidir.

 • Serpme kahvaltı fırsatı tek kişiliktir. Servis için minimum 2 kod alınmalıdır.

 • Kişi sayısı kadar kod alınmalıdır.

 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgilerine fırsatlarım sayfasından ve fırsat kodunuzu içeren e-postadan ulaşabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptalleri 1 gün önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Peçka Çatalca'da serpme çiftlik kahvaltısının keyfini sürebilir, doğanın tadını çıkarıp çeşitli aktivitelerle gününüzü renklendirebilirsiniz.

 • SERPME KÖY KAHVALTI MENÜSÜNDE NELER VAR?

  • Köy Peyniri, Taze Kaşar, Ezine Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Hindi Jambon, İsli Tavuk Jambon, Trabzon Tereyağı, Kaymak, Acuka, Bal, Çokokrem, Vişne Reçeli, İncir Reçeli, Bahçeden Domates-Salatalık Söğüş, Menemen ,Izgara Kasap Sucuk, Sigara Böreği, Patates Kızartması, Pişi(Lokma), Sosis, Baharat Çeşnili Yumurtalı Ekmek, Sınırsız Çay
 • İnstagram'dan takip etmek için tıklayınız.

Günü mükemmel bir kahvaltı ile karşılayın!

Peçka Çatalca'da serpme çiftlik kahvaltısının keyfini sürebilir, doğanın tadını çıkarıp çeşitli aktivitelerle gününüzü renklendirebilirsiniz.

SERPME KÖY KAHVALTI MENÜSÜNDE NELER VAR?

Köy Peyniri, Taze Kaşar, Ezine Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Hindi Jambon, İsli Tavuk Jambon, Trabzon Tereyağı, Kaymak, Acuka, Bal, Çokokrem, Vişne Reçeli, İncir Reçeli, Bahçeden Domates-Salatalık Söğüş, Menemen ,Izgara Kasap Sucuk, Sigara Böreği, Patates Kızartması, Pişi(Lokma), Sosis, Baharat Çeşnili Yumurtalı Ekmek, Sınırsız Çay

Peçka Restaurant

İstanbul’un en güzel semtlerinden olan Çatalca’da yer alan tesisimiz 9.500 metrekare alanda kurulu olup etrafımız kavak ağaçlarıyla çevrili, yemyeşil bir zemin üzerinde dilediğiniz gibi eğlenip vakit geçirebileceğiniz, çocuklarınızın tesisimizdeki evcil hayvanlarla oynayabileceği, onları tanıma fırsatı bulacağı çocuk dostu bir tesis olup ayrıca kendi evcil hayvanlarınızı da getirebileceğiniz nezih bir mekandır.

Peçka Kır Restaurant 9500 metrekare alan içerisinde 250 metrekare 150 kişilik ana restaurantı; bunun haricinde 12 adet özel locası içerisinde kış mevsimini de düşünerek sobası, televizyonu, ocak başı mangalı mevcut olup, tesisimiz yılın 12 ayı hizmet vermektedir.

İşletme olarak ilk günden itibaren asla ithal et ve hazır ürünler kullanmayı tercih etmedik. Sizlere sunduğumuz etlerimiz Çatalca ve ilçemize bağlı köylerden temin ettiğimiz doğal beslenmiş yerli hayvanlardır.

Şeflerimizin eşsiz baharat ve yöremizde yetişen doğal sebzelerle harmanladıkları lezzetlerden oluşan menümüz size kaçırılmaması gereken bir tecrübe yaşatmayı vadediyor.

Memnun kalacağınız lezzetli ve zengin menümüz, hızlı servisimiz ve güler yüzlü personelimizle her daim sizi ağırlamaktan memnun olacağımıza emin olabilirsiniz.