Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

429 kişi aldı

Silivri Erkanlı Tatil Köyü'nde Serpme Kahvaltı, 1 Tur At Binme Ve Havuz Kullanımı (Kişi Başı)

Silivri
Rezervasyon & tüm sorularınız için 0850 532 51 76 numaralı telefondan veya 7/24 Bize Ulaşın ekranından bize ulaşabilirsiniz.
Kahvaltı'da 500 TL ve üzeri ilk fırsatta 50 TL indirim!
 • Serpme Kahvaltı, 1 Tur At Binme Ve Havuz Kullanımı (Kişi Başı)
  ₺850
  TÜKENDİ
Erkanlı Country Resort Spa
Çatalca Yolu Üzeri, Ortaköy
Silivri / İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 30.06.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Bu fırsat tek kişiliktir. Kişi sayısı kadar kod alınmalıdır.

 • 0-3 yaş çocuk ücretsizdir.

 • Ata binme sınırı 80 kg'dır.

 • Havuz ve tesis kullanımı 09.00-18.00 saatleri arasındadır.

 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon detaylarınız ve kupon kodunuz, satın alma işleminden sonra e-posta ve SMS ile size gönderilecektir.

 • Rezervasyon iptalleri 2 gün önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

 • Fırsat kodlarınızın çıktısını almanız gerekmektedir.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Erkanlı Tatil Köyü Silivri'de serpme çiftlik kahvaltısının keyfini sürebilir, kapalı havuz ile gününüzü renklendirebilirsiniz!

 • Kahvaltıda; peynir çeşitleri, tereyağ, bal, kaymak, yeşil zeytin, siyah zeytin, haşlanmış yumurta veya göz yumurta, 2 çeşit reçel, zeytin salatası, acuka, domates, salatalık, çikolata, su böreği, sosis yer alıyor.

 • Ulaşım: İstanbul’dan 60 km uzaklıkta, Marmara Denizi’ne 10 dk. mesafedeki tatil köyüne ulaşmak için TEM veya E5'ten gelirken Kumburgaz geçildikten sonra Selimpaşa çıkışından Ortaköy tabelası takip edilerek Ortaköy'e varılacak. Ortaköy dört yol ağzından sağa Çatalca istikametine dönüldükten sonra 800 metre ileride solda yer alan Erkanlı Country Resort Spa, keyifli bir konaklama için sizleri bekliyor olacak.

 • Erkanlı Country Resort Spa Hotel'i Facebook üzerinden takip etmek için tıklayınız.

Bir hafta sonu alternatifi!

Silivri'nin tertemiz doğasında ve yeşillikleri arasında özgürce ve mutlu bir gün geçirmek, serpme kahvaltısı ile güne sıkı bir başlangıç yapmak, havuz ile tamamen ayrıcalıklı bir gün geçirmek için Erkanlı Tatil Köyü'ne davetlisiniz!

KAHVALTIDA NELER VAR?

Burgu peynir, kaşar peynir, beyaz peynir

Tereyağ

Bal

Kaymak

Yeşil zeytin, siyah zeytin

Haşlanmış yumurta veya göz yumurta

2 çeşit reçel (ayva, böğürtlen günün meyvesine göre içerik değişmektedir)

Zeytin salatası, acuka

Domates, salatalık

Çikolata

Su böreği

Sosis

(İçerik değişkenlik gösterebilir)Her şey nasıl başladı...

Erkanlı Country Resort geniş bahçesi, havuz kompleksi ve binicilik tesisiyle başlangıçta hobi amacıyla aile tesisi olarak tasarlanmış, zamanla büyük bir ticari kurum haline gelmiş bir aile otelidir.

İstanbul’un kirliliği ve gürültüsünden uzaklaşmak, daha sağlıklı ve stressiz bir hayata adım atmak adına çocuklarımız ve o zamanlarda 3 atımız ve bir köpeğimizle birlikte şehir dışına taşınmaya karar verdik. 1992 yılında şehir dışında ev hayalini gerçekleştirmek adına evimizin, ahırların ve bahçelerin temel planları ve altyapısını oluşturmaya yöneldik.

Düz, cereyansız, susuz bir araziden başlayarak yavaşça hayalimizdeki evi inşa etmeye başladık. Gelişme kolay olmadı ama bir takım kombinasyonlar ile yavaşça ilerlemeye başladık. Yavuz’un mühendislik tecrübe ve bilgileri, benim tasarım becerilerim ve sıkı çalışmayla birlikte kısa zamanda evimizden ve 10 at için hazırladığımız ahırlardan gurur duymaya başladık. Binicilik dersi vermek için küçük bir alan yaptık ama kısa zamanda özellikle kışın hava koşullarına ayak uydurabilmek ve atların killi toprakta batıp kaymamaları için daha büyük kapalı bir maneje ihtiyacımız olduğunu fark ettik. Projelerimiz, havuzun ve başka şeylerin ilavesiyle birlikte ilerledikçe arkadaşlarımız bizi ziyaret etmeye geldiklerinde bize atlarının burada kalma fikrini ilettiler. Aklımızda bu fikirle, biniciliği ticari olarak ilerletmeye yönelik dünya standartlarına uygun kapalı manej binası inşa etmeye karar verdik. Binicilik tesisinin bir parçası olarak daha sonra geniş bir açık manej ve rustik tarzında bir cafe bar ilave ettik.

Günümüzde 15 yıldır devam etmekte olan binicilik kulübümüze padoklar, at yürüyüş makinesi ve genç atlara eğitim vermek için kapalı lonj alanı ekledik.

RESTORAN

Le Jardin ana restoranımız otel konuklarımıza ve dışarıdan rezervasyonla gelen misafirlerimize Türk ve Dünya mutfağından bir çok spesiyal lezzetin bulunduğu geniş bir yelpazeye sahip menüsüyle hizmet veren sofistike bir mekandır.Ana restoranımızda sabah serpme kahvaltı, öğle ve akşam yemeği hizmeti verilmektedir. Restoranda kullanılan organik meyve ve sebzeler otel bahçesinde yetiştirilmektedir.

Binicilik Kulübü

Bir Binicilik Kulübü olan tesiste, ekstra hizmet olarak, açık ve kapalı manejleri, başlangıç binicileri için sakin okul atları, daha deneyimli biniciler için atlama atları mevcut. Yeterli seviyede olan biniciler arazi binişleri yapabilirler. Deneyimli yerli ve yabancı eğitmenler ile çocuklara özel ya da gruplara özel derslerle at binme keyfi yaşanabilir.

Diğer İstanbul Fırsatları