Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

50 kişi aldı
Trakya Extrem Turizm'den Tekirdağ'da Yamaç Paraşütü Deneyimi Ve Öğle Yemeği Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Trakya Extrem Turizm'den Tekirdağ'da Yamaç Paraşütü Deneyimi Ve Öğle Yemeği

İstanbul, Tekirdağ
 • Yamaç Paraşütü Deneyimi Ve Öğle Yemeği
  6 Taksit
  ₺990
  TÜKENDİ

Trakya Extrem Turizm Seyahat Acentası (Trakya Extrem Paragliding)

Adres: Trakya Extrem Turizm Seyahat Acentası Yeniköy (Ayvasıl Mevkii) -TEKİRDAĞ

Telefon: 02822271037 / 05333143993

Detaylar

 • Bu fırsat 15.04.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Hava koşullarına bağlı olarak uçuş günü veya saati ertelenebilir. Yıl içerisinde istediğiniz bir tarihte, önceden rezervasyon yaptırmak koşuluyla uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 • Rezervasyon zorunludur. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0282 227 10 37 ya da 0533 314 39 93 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Trakya Extrem Turizm'in yamaç paraşüt uçuşları, Trakya Extrem Turizm Seyahat Acentası (TÜRSAB Üyesi) tarafından düzenlenmektedir.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 • Yer çekimine meydan okumaya ne dersiniz?

 • Grupanya fırsatı ile Tekirdağ’da yamaç paraşütüyle uçun, leziz Tekirdağ köftesinin tadını çıkarın ve Marmara Denizi'nin en temiz olduğu bölgelerden birisi olan Ayvasıl Koyu'nda denize girmenin keyfini yaşayın!

 • Deneyimli pilotlar eşliğinde yamaç paraşütü ile uçmanın yanı sıra; Trakya Extrem Turizm'in Yeniköy-Uçmakdere Ayvasıl Mevkii ndeki tesislerinde (iniş alanı) Tekirdağ köftesi ve içecek ikramı,iniş alanının bulunduğu Ayvasıl koyunda denize girme olanağı, hepsi sizi bekleyen aktiviteler arasında.

 • Ekmek arası Tekirdağ köftesi ve içecek ile nefis bir öğle menüsü tadacaksınız.

Yer çekimine meydan okumaya ne dersiniz?

Grupanya fırsatı ile Tekirdağ’da yamaç paraşütüyle uçun, leziz Tekirdağ köftesinin tadını çıkarın ve Marmara Denizi'nin en temiz olduğu bölgelerden birisi olan Ayvasıl Koyu'nda denize girmenin keyfini yaşayın!

Trakya Extrem Turizm, yamaç paraşüt turizminin yeni adresi, Tekirdağ’a 25 km. mesafedeki Yeniköy-Uçmakdere mevkiinde sizleri eşsiz bir deneyim olan yamaç paraşütü ile uçmaya davet ediyor.

Deneyimli pilotlar eşliğinde yamaç paraşütü ile uçmanın yanı sıra; Trakya Extrem Turizm'in Yeniköy – Ayvasıl Mevkiindeki tesislerinde Tekirdağ köftesi ve içecek ikramı, iniş alanının bulunduğu Ayvasıl koyunda denize girme olanağı, hepsi sizi bekleyen aktiviteler arasında.

Dilerseniz sevdiklerinize sürpriz yapabilir, onlarla bu deneyimi paylaşabilirsiniz.Program:

 • 10.00 : Tekirdağ Yamaç Paraşüt Kulübü tesislerinde buluşma  
 • 10.15 : Yamaç paraşüt uçuşlarının başlaması

Uçuş için gelen misafirler mayolarını getirdikleri takdirde, Marmara Denizi’nin en temiz yerlerinden birisi olan Ayvasıl Koyu’nda (paraşüt iniş alanı) denizin keyfini çıkarabilirler.   - 14.00 : Öğle Yemeği (Tekirdağ köfte ekmek arası + içecek)   - 14.30 : Uçuşların devamı   - 19.00 : Yamaç Paraşüt uçuşlarının son bulması

Tandem Uçuş Nedir?

Tandem uçuş, çift kişilik bir yamaç paraşütü ile uçuş anlamına gelmektedir. Tandem uşuşta paraşütü tecrübeli bir pilot idare eder. Yolcu sadece etrafı seyreder ve uçuşun tadını çıkarır. Yolcu olarak uçacak kişinin herhangi bir eğitime ihtiyacı yoktur. Yolcuya uçuş öncesi iki-üç dakikalık kısa bir bilgilendirme konuşması yapılır. 5-15 metrelik kısa bir koşudan sonra uçma rüyanız gerçekleşir.

Nerede Uçulur?

Tekirdağ Uçmakdere bölgesinde rüzgarın ve havanın durumuna göre 250 metre ve 300 metre irtifada bulunan 2 farklı pistimizden tandem uçuşu yapılabilmektedir.

Kimler Uçabilir?

Tekirdağ Uçmakdere bölgesinde rüzgarın ve havanın durumuna göre 260 metre ve 300 metre irtifada bulunan 2 farklı pistimizden tandem uçuşu yapılabilmektedir.

Neler Gerekli?

Hafif bir koşuyu engellemeyecek, tercihen uzun pantolon ya da eşofman ile bot ya da spor ayakkabı yeterli olacaktır.

Diğer İstanbul Fırsatları