Y
ü
k
l
e
n
i
y
o
r
29 kişi aldı

Saloon Lá Beauté'de Işıldayan Maske Veya Anti Aging (kırışıklık giderici) + Radyofrekans İle Yüz Germe + Akıllı Cihaz ‘Smart Blue / 2022 İle Kameralı Yapay Zeka Cilt Raporu

Narlıdere
 • Saloon Lá Beauté'de cildinize özel bakımlar
  %67
  ₺250
  ₺49,90
  TÜKENDİ
Lá Beauté
Çamtepe mahallesi Güngören Caddesi Kemal Safi Bey no:3A Narlıdere / İzmir

Detaylar

 • Bu fırsat 28.05.2023 tarihine kadar haftanın 6 günü (PAZAR HARİÇ); 09.30 - 19.00 çalışma saatleri arasında geçerlidir.

 • Tüm işlemler için RANDEVU GEREKLİDİR. (RANDEVUSUZ HİZMET VERİLMEMEKTEDİR) 0232 238 08 08 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • RANDEVU İPTALLERİ için en az bir gün öncesinden iletişime geçmelisiniz. Aksi takdirde o seans hakkı kullanıldı olarak kabul edilir.

 • Bir kişi aynı işlemi içeren fırsattan sadece bir kez faydalanabilir.

 • Bir kişi birden çok fırsat kodu alabilir, aldığı kodları başka kişilere hediye edebilir.

 • Kodlar diğer kampanyalarla birleştirilemez.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Cildinize hayat verin

Lá Beauté, isim yapmış profesyonel kadrosu, son teknoloji cihazları ve konfor dolu mekanı ile cildinizi baştan yaratıyor.

İşlem Uygulanışı

TOPLAM SEANS (45 DK)

 • 100 milyon piksel kamera özellikli Smart Blue cihazı ile cildinizi bölge bölge tarar, cihaz raporu ile cildinize en uygun uygulama şekli belirlenir,

 • Radyofrekans ile yüz germe işlemi;

Kolajen ve elastin lifleri güçlendirir.

Cilt daha esnek ve parlak bir görünüm kazanır. Sarkık dokular toparlanır ve yüzde bariz sıkılaşma ortaya çıkar.

Hücresel yenilenme arttığı için dokuların kalitesi artar.

Anti-aging yani yaşlanma karşıtı özelliğe sahiptir.

 • Cilt uzmanımız cihaz raporunuza göre ; Anti Aging veya Işıldayan Maske işlemlerinden size en uygun olan işlemi uygular.

Işıldıyan Maske

Mücizevi güzellik ürünleri markası Clinique Art‘ ın , ışıldayan maskesi ile cildinize fark yaratan bakım sağlanır.

Işıldayan maske, cilt gözeneklerinizi genişletmeden alt tabakalarına iner, tüm birikmiş kir ve yağlardan arındırırır. Besleyici yağları sayesinde cildinize uzun süreli parlaklık ve yumuşaklık kazandırır.

Anti Aging

Anti aging, yaşlanma sürecini yavaşlatmak veya tersine çevirmek için uygulanan maskedir. Anti-aging , cildin yenilenmesi, hormonların dengelenmesi, yaşlanmaya bağlı hastalıkların ve kırışıklıkların giderilmesini sağlar. Azalan hormonlar, cildin UV ışınlarına maruz kalması, hareketsiz yaşam, sigara, stres ve sağlıksız beslenme gibi durumlar cildinizde yeni dücre oluşumu engeller ve kalıcı tabaka oluşturur. Bu kalıcı tabaka cildinizin genç kalması için gereken oksijen ve nem ihtiyacının önüne geçer . Anti aging derinlemese cildinizi temizler ve hormonlarınızın gençlik ve pürüssüzlük hormonu olan kolojeni ,üretmesin de yardımcı olur Doğal kolojen dengesini canlandırdığı için uzun süreli kalıcı bakım gerçekleşir .

Lá Beauté, işlemlerin en kısa sürede bitirme ve %100 memnuniyet garantisi sunarken sektörde öncü cihazlar ile ilk seansta gözle görülür fark yaratıyor

Siz de profesyonel hizmeti ucuza almak isterseniz, grupanya.com’a özel fırsatları kaçırmayın!

Diğer İzmir Fırsatları