Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

23 Mart 2023 22:55 itibariyle
60 kişi ile fırsat tükendi.

Saloon Lá Beauté'de Işıldayan Maske + Anti Aging ( Kırışıklık Giderici ) + Akıllı Cihaz‘ Smart Blue / 2022 ile Kameralı Yapay Zeka Cilt Raporu

Narlıdere
29 Şubat'a Özel ilk fırsat alımında 500 TL üzerine 50 TL indirim
 • Saloon Lá Beauté'de Işıldayan Maske + Anti Aging ( Kırışıklık Giderici ) + Akıllı Cihaz‘ Smart Blue / 2022 ile Kameralı Yapay Zeka Cilt Raporu
  %81
  ₺150
  ₺29,90
  TÜKENDİ
Lá Beauté
Çamtepe mahallesi Güngören Caddesi Kemal Safi Bey no:3A Narlıdere / İzmir

Detaylar

 • Bu fırsat 28.05.2023 tarihine kadar haftanın 6 günü (PAZAR HARİÇ); 09.30 - 19.00 çalışma saatleri arasında geçerlidir.

 • Tüm işlemler için RANDEVU GEREKLİDİR. (RANDEVUSUZ HİZMET VERİLMEMEKTEDİR) 0232 238 08 08 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • RANDEVU İPTALLERİ için en az bir gün öncesinden iletişime geçmelisiniz. Aksi takdirde o seans hakkı kullanıldı olarak kabul edilir.

 • Bir kişi aynı işlemi içeren fırsattan sadece bir kez faydalanabilir.

 • Bir kişi birden çok fırsat kodu alabilir, aldığı kodları başka kişilere hediye edebilir.

 • Kodlar diğer kampanyalarla birleştirilemez.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Lá Beauté , İsim yapmış profesyonel kadrosu , son teknoloji cihazları , konfor dolu mekanı ile cildinizi baştan yaratıyor.

Işıldayın!

Salon Lá Beauté'de Işıldayan Maske + Anti Aging ( Kırışıklık Giderici ) + Akıllı Cihaz‘ Smart Blue / 2022 ile Kameralı Yapay Zeka Cilt Raporu sizi bekliyor...

Lá Beauté , İsim yapmış profesyonel kadrosu , son teknoloji cihazları , konfor dolu mekanı ile cildinizi baştan yaratıyor.

İşlem Uygulanışı;

TOPLAM SEANS ( 45 DK )

1 -100 milyon piksel kamera özellikli Smart Blue cihazı ile cildinizi bölge bölge tarar , cihaz raporu ile cildinize en uygun uygulama şekli belirlenir ,

2 - Mücüzevi güzellik ürünleri markası Clinique Art‘ ın , ışıldayan maskesi ile cildinize fark yaratan bakım sağlanır . Işıldayan maske, cilt gözeneklerinizi genişletmeden alt tabakalarına iner,tüm birikmiş kir ve yağlardan arındırırır . Besleyici yağları sayesinde cildinize uzun süreli parlaklık ve yumuşaklık kazandırır.

3 - Anti aging, yaşlanma sürecini yavaşlatmak veya tersine çevirmek için uygulanan maskedir. Anti-aging , cildin yenilenmesi, hormonların dengelenmesi, yaşlanmaya bağlı hastalıkların ve kırışıklıkların giderilmesini sağlar. Azalan hormonlar, cildin UV ışınlarına maruz kalması, hareketsiz yaşam, sigara, stres ve sağlıksız beslenme kırışıklık ve yaşlanmanın temel nedenleridir. Yaşlanma ve kırışıklık sürecini yavaşlatmak mümkündür. Koruyucu hekimliğin parçası olan anti aging ile hücrelerin enerjisi arttırılır; kozmetik bakımla cildin yaşlanma süreci yavaşlatılır.

Lá Beauté , İşlemlerin en kısa sürede bitirme ve %100 memnuniyet garantisi sunarken .Sektörde öncü cihazlar ile ilk seansta gözle görülür fark yaratıyor .

Sizde profesyonel hizmeti ucuza almak isterseniz, grupanya.com ’ya özel fırsatları kaçırmayın .

Diğer İzmir Fırsatları