14 kişi aldı
Monkey Jungle Gaziemir Gaziemir
 • Monkey Jungle Gaziemir'de oyun alanı kullanımı ve kids menü
  14 kişi aldı
  ₺65
  ₺49,90
  %24

Detaylar

 • Bu fırsat 29.02.2020 tarihine kadar, haftanın her günü geçerlidir.

 • Fırsat kodları tek kişiliktir.

 • REZERVASYON GEREKLİ DEĞİLDİR.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

Monkey Jungle

Adres: Binbaşı Reşat Bey Mah.Akçay Cad. no:11/1-A Gaziemir / İzmir İZMİR

Tel: 02322071727
05422071728

www.monkeyjungle.com.tr

 

Daha Fazla Bilgi

Eğlenmek her çocuğun hakkı!

Monkey Jungle Çocuk Oyun Parkı yeni şubesi ile Bornova’da da çocuklara süper bir eğlence sunuyor!

Çocuklarını rahatça teslim edebileceğiniz, onlar oyun keyfindeyken sizde ayakta beklemek yerine rahat rahat kafede oturup çayınızı, kahvenizi yudumlamak, eşsiz lezzetleri tatmak ve dostlarınızla muhabbet etmek istemez misiniz?

Kids Menü

 • 1 Adet Hamburger
 • Patates
 • 1 Adet Meşrubat

Monkey Jungle Hakkında

Tamamı profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşan Monkey Jungle oyun, eğlence ve aktivite merkezi, 1-12 yas aralığındaki çocuklara yönelik olup, onların zihinsel, bedensel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamanın yanında ebeveynleri ile birlikte kaliteli zaman geçirmelerini hedeflemektedir. Günümüzde bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle birlikte çocuklarımız maalesef bedensel hareketlilik olmadan oyun oynamaktalar. Bilgisayar oyunları, internet üzerinden oynanan oyunlar, tabletler ve cep telefonları çocukların hareket etmeden eğlenmelerini sağlamakta. Ancak bu tür oyunlar her zaman biraz eksik kalmakta, çocukların bedensel, zihinsel ve sosyal gelişimlerini kısıtlamaktadır. Monkey jungle olarak hedeflerimizden biri de bilgisayar dışında da eğlenmenin mümkün olduğunu tüm çocuklarımıza göstermektir. Oyun parkımızda gerek koşarak, gerek trombolinde zıplayarak, gerek pedal çevirerek ve gerekse de diğer arkadaşları ile birlikte zaman geçirerek çocuklarımız, bedensel ve sosyal yönden hareketlilik içinde olacaklar.

Yola çıkarken kendimize misyon olarak belirlediğimiz üzere her çocuk eğlenmek ister ve bu istek istisnasız her çocuğun hakkıdır.

Oyun parkımızı 3 temel prensip üzerine inşa ettik.

Çocukların güvenliği

Eğitici ve öğretici faaliyetler

Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimi

Çocukların yanında ebeveynler için de çeşitli imkanlar sunan Monkey Jungle en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımızın gözümüzün önünde kaliteli zaman geçirmelerini sağlamaktadır.