• Üye Ol Üye Ol
 • Giriş Giriş
 • Rezervasyon Hattı Rezervasyon Hattı
 • Müşteri Destek Müşteri Destek
Art Line Güzellik Salonu Mavişehir Mavişehir Art Line Güzellik Salonu'nda koltuk altı için 6 seans istenmeyen tüylerden kurtulma uygulaması

Detaylar

 • Bu fırsat 31.08.2020 tarihine kadar, Pazar günleri hariç 08:30-19:30 saatleri arasında geçerlidir.

 • Randevu alınması zorunludur. 0232 430 03 93 - 0541 488 25 14 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Kişi başı 1 fırsat kodu kullanılabilir.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Art Line Güzellik Salonu, istenmeyen tüylerden kalıcı bir şekilde arınmanızı sağlayacak kaçırılmaz paketler ile karşınızda!

 • İstenmeyen tüylerden arınma paketleri sonrası teninizde mükemmel bir hafiflik ve eşsiz bir rahatlama hissedeceksiniz.

 • İnstagram'dan takip etmek için tıklayınız.

Art line güzellik

Adres: Mavişehir, Yalı Mahallesi, Ahmet Kemal Baysak Bulvari No:9/D, 35550 Karşıyaka/İzmir

bornovaguzelliksalonu.com/index.php

 

Daha Fazla Bilgi

Pürüzsüz bir ciltle fark yaratın!

Art Line Güzellik Salonu, istenmeyen tüylerden kalıcı bir şekilde arınmanızı sağlayacak kaçırılmaz paketler ile karşınızda!

İstenmeyen tüylerden arınma paketleri sonrası teninizde mükemmel bir hafiflik ve eşsiz bir rahatlama hissedeceksiniz.

Artline Güzellik Salonu

2009 Yılından beri hizmet veren salonumuz da sağlık konusunda ki hassasiyetimiz ve kaliteli hizmet ilkemiz doğrultusunda son teknoloji cihazlar ile dünyaca ünlü EVA Life marka ürünleri kullanarak sektördeki yenilikleri takip etmekteyiz.Doğru yönlendirmenin önemini biliyor ve müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veriyoruz.Güleryüzlü uzman kadromuz ile sizlere üst düzey hizmet vermekten gurur duyarız.Mezoterapi, vitamin, mineral, aminoasit, enzim ve ilaçların orta deri tabakasına verilmesi işlemidir. İlk kez 1952 yılında Dr. Michel Pistor tarafından uygulanmış olup, 1987 yılından itibaren Fransız Tıp Akademisi tarafından geleneksel tıbbın bir parçası olarak kabul edilmiştir. Halen tüm dünyada yaygın olarak uygulanmaktadır. İlk uygulanışı enjeksiyonlar şeklinde idi. Ancak günümüzde iğneli mezoterapi, ağrılı ve kanlı olması ve yer yer morarmalara yolaçması nedeniyle tedavi çoğu zaman tamamlanamamaktaydı. Uygulanacak tedavinin yerine göre kullanılan ilaç karışımının çeşidi ve miktarı değişmektedir. Kullanıldığı yerler çok geniş bir alan olmakla beraber ilk akla gelenler spor yaralanmaları, kas-iskelet sistemi hastalıkları, saç dökülmesi ve kozmetik tedavilerdir. Mezoterapinin faydalı olduğu estetik sorunlar ise selülit, bölgesel yağlanmalar, vücut şekillendirme, kilo kaybı, yüz “mezolifting”i, gözaltı torbalanması, deri çatlakları, yara izi tedavileridir.İğnesiz mezoterapi (mesostar)elektroporasyon yoluyla çalışmaktadır. Monopolar düşük voltajlı elektriksel akımla oluşan mikrokanallar ve polarizasyon yardımı ile hazırlanan ilaçlar deriyi geçerek, hedef dokuya transfer edilmektedir. Yapılan çalışmalarda iğnesiz mezoterapi sistemi iğneli yönteme göre daha homojen bir ilaç uygulaması sağladığından daha etkili sonuçlar etmiştir. Aslında bu sistem ilerlemiş ülkelerde kanserli hastaların tedavisinde kanser ilaçlarının verilebilmesi için kullanılan bir yöntem olarak uygulanmaya konulmuş, sonradan mezoterapi için de başarılı bir teknik olarak kullanılmaya başlanmıştır.