4 kişi aldı
Karşıyaka Reyhan Beauty Karşıyaka
Harika Cuma'ya özel ödeme sayfasında ekstra %20 indirim
 • Karşıyaka Reyhan Beauty'de Ayak Detoksu uygulaması
  ₺150
  ₺49
  %68

Detaylar

 • Bu fırsat 30.01.2022 tarihine kadar geçerlidir.

 • İşletme Salı HARİÇ, haftanın her günü 09.00 - 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 • Masaj uygulaması değildir, detoks uygulamasıdır.

 • Randevu gereklidir. Detaylı bilgi ve randevu için 0507 456 66 98 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Randevu iptalleri 48 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Karşıyaka Reyhan Beauty'de kan dolaşımını hızlandırıcı, toksinlerden arındırıcı etkisiyle Ayak Detoksu uygulaması sizi bekliyor.

 • AYAK İYON DETOKSU: Ayağınızın tabanı, 60`tan fazla refleksoloji noktası içerir. Bu da vücudunuzda enerjik olarak oldukça aktif bir yer olduğu anlamına gelir. Ayak detoksu uygulamaları, ayaklarınızın tabanı aracılığı ile toksinleri çıkararak vücudunuzun detoksifiye olmasına yardım eder.

Reyhan Beauty

Adres: Rüştü Şardağ Caddesi No58/B Bahriye Üçok Mahallesi
35580 Karşıyaka/İzmir

Tel: 0507 456 66 98

 

Daha Fazla Bilgi

Ferahlayın, Rahatlayın!

Karşıyaka Reyhan Beauty'de kan dolaşımını hızlandırıcı, toksinlerden arındırıcı etkisiyle Ayak Detoksu uygulaması sizi bekliyor.

AYAK İYON DETOKSU

Ayağınızın tabanı, 60`tan fazla refleksoloji noktası içerir. Bu da vücudunuzda enerjik olarak oldukça aktif bir yer olduğu anlamına gelir. Ayak detoksu uygulamaları, ayaklarınızın tabanı aracılığı ile toksinleri çıkararak vücudunuzun detoksifiye olmasına yardım eder.

Ayak detoksu sırasında, su elektrik akımı ve manyetik alan ile karşılaştığında arındırılma işleminin başladığı gözlemlenir. Bu arındırma işlemi, hücrelerin sağlıklı duruma dönmeleri ve yıllarca hücrelerde biriken atıkların vücuttan atılması için gerekli olan doğru frekansla sonuçlanır.

Ayak detoksu sonucunda metabolizma hızlanır, vücut daha az su tutar ve enfeksiyon riski azalır.

Ayak Detoksunun Faydaları Nelerdir?

Asya ve Japon tıbbında önemli bir yeri olan ayak detoksunun faydaları oldukça dikkat çekmektedir. Faydalarını okuduktan sonra detoks uygulamayı düşünebilirsiniz. Denemek için iyi bir fırsat, neden olmasın?

Yorgun günlerinizde yaşadığınız kas ve eklem ağrılarınızı ortadan kaldırır. Ayaklarınızda oluşan kaşıntı ve alerji gibi durumları da yok eder. Egzama gibi durumlarda da tercih edilebilir. Düzenli detoks kullanımında uyku düzeniniz daha sağlıklı hale gelmektedir. Vücudunuzu zehirli maddelerden arındırarak daha sağlıklı hissetmenizi ve canlanmanızı sağlar. Bedeninizi arındıracağı için ayak detoksu ile zayıflama da mümkün olabilir. Vücutta daha az su birikmesini sağlar. Vücudunuz zehirli maddelerden temizlendikçe rahatlayacak ve metabolizmanız daha iyi çalışacaktır. Kan dolaşımını hızlandırır ve vücudun lenf sistemini daha sağlıklı hale getirir. Kendinizi daha canlı hissetmenizi sağlar.