45 kişi aldı
Aria Beauty Center Narlıdere Aria Beauty Center'da sonuç odaklı zayıflama uygulamaları
 • 4 Seans Lenf Drenaj (20 dk)
  ₺200
  ₺14,99
  %93
 • 4 Seans G5 (40 dk) (2 tane 20 dk YA DA 4 kere 10 dk)
  ₺300
  ₺19,90
  %94
 • 5 Seans (10 dk) G5 + (20 dk) Pasif jimnastik + (10 dk) Radyo frekans
  10 kişi aldı
  ₺300
  ₺29,90
  %91
 • 4 Seans Wella Shape (10 dk) + Radyo Frekans (10 dk)
  ₺250
  ₺49,90
  %81
 • 4 Seans Kavitasyon (10 dk) + Body Fix (10 dk)
  ₺200
  ₺49,90
  %76
 • 6 Seans Kavitasyon (15 dk) + Radyo Frekans (15 dk) + Lenf Drenaj (20 dk)
  ₺600
  ₺99,90
  %84
 • 4 Seans (20 dk) Pasif Cimnastik
  ₺300
  ₺99,90
  %67

Detaylar

 • Bu fırsat 26.05.2021 tarihine kadar, haftanın 6 günü (Pazar hariç); 10:00 - 19:00 saatleri arasında geçerlidir.

 • Kişi başı 1 adet fırsat kodu kullanılabilir.

 • Bir kişi sadece bir bölge için fırsat kodu satın alabilir.

 • Kadınlar için geçerlidir.

 • 8 seans uygulamayı içerir. Seanslar ortalama 40 dakika sürmektedir.

 • Randevu alınması gereklidir. Detaylı bilgi ve randevu almak için 0537 917 33 44 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Randevu iptal ve değişiklikleri 1 gün öncesinden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Aria Beauty Center'da sonuç odaklı zayıflama uygulamaları sizi bekliyor.

 • Siz de istediğiniz görüntüye kavuşmak ve vücudunuza daha iyi bakmak için Aria Beauty Center'a davetlisiniz.

ARIA BEAUTY CENTER

Adres: Mithatpaşa Caddesi No: 234 D:3 Narlıdere/İzmir (Çetmen Mobilya Karşısı
Gratis üstü)

 

Daha Fazla Bilgi

Aria Beauty Center

Aria Beauty Center'da sonuç odaklı zayıflama uygulamaları sizi bekliyor.

G5 VİBRA BEAUTY

Portakal kabuğu görünümünü azaltır. Yağ parçalar ve sıkılaşma etkisi sağlar. G5-VB;vücudun tüm bölgelerine yönelik aparatlarıyla dünyadaki en geniş kullanım amaçlı zayıflama cihazıdır. G5-VB ile selülitlerin kırılması,popo dikleştirmesi, kol sarkmaları,kas ağrılarının giderilmesi gibi birçok uygulama yapılabilmektedir. Kas dokusuna ve cilt yüzeyine zarar vermeden uygulanan kontrollü vibrasyon sistemi; bölgesel bir dolaşım bozukluğu olan selülit tedavisinde % 100'e yakın sonuçları başarıyla sağlamaktadır.

WELASHAPE

Yağ parçalar, vakum etkisi ile elastikiyet ve sıkılaşmada etkilidir. VelaShape’in sırrı; Yağ dokularının görünümünü ve hacmini azaltmak için elos teknolojisiyle vakum ve doku manipülasyonu ile birleştiren ilk ve tek teknoloji olmasıdır. Cerrahi müdahale olmadan son derece konforlu bu işlem gözle görülür sonuçla incelme ve vücut şekillendirme sağlıyor. Son teknoloji olan velashape sıkılaşma, selülit problemleri, bölgesel zayıflama, incelmenin yanı sıra çatlak görünümünü hafifletmekte de etkilidir. İncelme, sıkılaşma ve selülit giderme de kullanılan, cerrahi olmayan ve %97 hasta memnuniyeti ile sonuçlanan bir işlemdir.

LENF DRENAJ

Lenf drenaj sistemi vücudumuzda biriken ödemlerin atılmasını sağlayan hücre ve dokulara besin taşıyan kısacası vücudumuzu yenileyen beyaz kan dolaşımına denir. Lenf drenaj makinası ise, vücutta lenfatik sistem adı verilen, hücreleri besleyen beyaz sıvı dolaşımını hızlandırıyor. Hastalık sonrası vücutta oluşan ödemlerde, Selülitleri gidermede, Zayıflama tedavilerinde destekleyici olarak, Uygulamanın temel prensibi; uygulama sırasında insan vücudu üzerindeki yer çekimi gücünü 4-6 kat artırarak kasların düzenli ve hızlı çalışmasını sağlamaktır. Bu sayede kısa sürede çok daha fazla kas çalıştırıldığı için sonuç daha başarılıdır. Selülit oluşumunu engeller, selüliti azaltır. Zihinsel ve bedensel stresi azaltır. Kemik yoğunluğunu artırır. Vücudun sıkılaşmasını sağlar.

Body FX

Radyofrekans enerjisiyle vakumlu negatif basıncı bir arada kullanan sarkmalara ve yağlanmalara karşı etkili vücut şekillendirme cihazıdır. Çoğalmış, biçim olarak bozulmuş, inatçı bölgesel yağ dokusunun vücuttan uzaklaştırılmasında etkili olan Body FX, cildin tüm katmanlarında çalışan radyofrekans enerjisi sayesinde gevşemiş deriyi toplar, sıkılaştırır ve bölgesel zayıflama ile beden şekillendirmede harika sonuçlar elde etmemizi sağlar. Selülit tedavisinde en kuvvetli cihazlardan biri olmasının nedeniyse negatif basınç ile birlikte kullanılıyor olmasıdır.Spor yaptığı, sağlıklı beslendiği, yeteri kadar su içtiği halde çalışma koşullarından, genetik sebeplerden, kimi metabolizmik problemlerden ya da bilemediğimiz sebeplerden, bir türlü istediği pürüzsüz bacaklara sahip olmayan kadınlardan olabilirsiniz. Selülit, belli bir yaştan sonra tüm kadınlar arasında en yaygın durumdur.