72 kişi aldı
Aria Beauty Estetik Narlıdere Aria Beauty Estetik’te incelme paketleri
Harika Cuma'ya özel ödeme sayfasında ekstra %20 indirim
 • 20 DK (2 adet) veya 10 DK (4 adet) G5 (selülit tedavisi)
  ₺200
  ₺19,99
  %91
 • Kavitasyon + Radyo frekans + PasifJ jimnastik (6 seans) Her seans 40 DK
  ₺750
  ₺29,99
  %97
 • Radyo frekans + Bodyfix + Pasif jimnastik (6 Seans) Her seans 40 DK
  ₺750
  ₺29,99
  %97
 • Kavitasyon + Wellashape + Lenf Drenaj (6 seans) Her seans 50 DK
  ₺750
  ₺39,99
  %95

Detaylar

 • Bu fırsat 10.01.2022 tarihine kadar, haftanın 6 günü (Pazar hariç); 09:00 - 19:00 saatleri arasında geçerlidir.

 • Her seans 40 dakika sürmektedir.

 • Kişi başı 1 adet fırsat kodu kullanılabilir.

 • Rezervasyon gereklidir. Detaylı bilgi ve randevu almak için 0537 917 33 44 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir.Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Body FX, radyofrekans enerjisiyle vakumlu negatif basıncı bir arada kullanan sarkmalara ve yağlanmalara karşı etkili vücut şekillendirme cihazıdır.

 • Wella Shape içinde Radyofrekans, infrared, vakum ve mekanik masaj gibi 4 farklı sistemi barındıran FDA onaylı bir cihazdır.

ARIA BEAUTY CENTER

Adres: Mithatpaşa Caddesi No: 234 D:3 Narlıdere/İzmir (Çetmen Mobilya Karşısı
Gratis üstü)

 

Daha Fazla Bilgi

Fit bir vücut hayal değil

Aria Beauty Estetik’te incelme paketleri sizi bekliyor!

Body FX

Body FX, radyofrekans enerjisiyle vakumlu negatif basıncı bir arada kullanan sarkmalara ve yağlanmalara karşı etkili vücut şekillendirme cihazıdır. Çoğalmış, biçim olarak bozulmuş, inatçı bölgesel yağ dokusunun vücuttan uzaklaştırılmasında etkili olan Body FX, cildin tüm katmanlarında çalışan radyofrekans enerjisi sayesinde gevşemiş deriyi toplar, sıkılaştırır ve bölgesel zayıflama ile beden şekillendirmede harika sonuçlar elde etmemizi sağlar. Selülit tedavisinde en kuvvetli cihazlardan biri olmasının nedeniyse negatif basınç ile birlikte kullanılıyor olmasıdır.

Bölgesel Yağlanma

Genetik sebeplerle oluşan bölgesel yerleşik yağlar, genç bedenlerde bile spor ve diyete rağmen kolay kolay hareket etmeyen dokulardır. Yaş ilerledikçe bölgesel yağlar daha kalıcı hale gelebilir. Kadın bedeni bu tür lokal yağlanmaya erkek biyolojisine oranla daha yatkın olsa da özellikle karın, göbek, bel bölgesi için durum, erkekler arasında da oldukça yaygındır.

Vücut Sarkmaları

Derinin gevşemesi bedeni yaşlı gösterir ve kilo fazlası olmamasına rağmen yaşlanma, kolajen yetersizliği, genetik faktörlerden ötürü cilt sarkmış ya da sarkmaya meyilli bir gevşeme derecesine ulaşmış olabilir. Bu derinin sıkılaşması bedeni inceltir, cildi parlatır, çok daha genç görünmesini sağlar.

Portakal Kabuğu Görüntüsü

Spor yaptığı, sağlıklı beslendiği, yeteri kadar su içtiği halde çalışma koşullarından, genetik sebeplerden, kimi metabolizmik problemlerden ya da bilemediğimiz sebeplerden, bir türlü istediği pürüzsüz bacaklara sahip olmayan kadınlardan olabilirsiniz. Selülit, belli bir yaştan sonra tüm kadınlar arasında en yaygın durumdur.

Body FX, birçok problemi tek cihazla çözebilen, bıçak altına yatmadan sıkı ve fit görünmemizi sağlayan, medikal estetik teknolojisinin en güzel armağanlarından biridir.

Wella Shape

Wella Shape içinde Radyofrekans, infrared, vakum ve mekanik masaj gibi 4 farklı sistemi barındıran FDA onaylı bir cihazdır. Kızılötesi ışık, dokuyu 5 mm derinliğine kadar ısıtır. Radyo frekanslar dokuyu 2 ile 20 mm derinliğine kadar ısıtır. Vakum özelliği ise dolaşımı arttırarak ısının etkisini yükseltir. Mekanik masaj ise lenf drenajı sağlar. Kısa süreli uygulama seanslarında daha yüksek güç uygulanır.

Selülüt derecesi ve şikayete neden olan bölgesel yağlanma yoğunluğuna göre seans ve uygulama protokolü belirlenir. Tedavinin diyetle birlikte sürdürülmesi işlemin etkisinin hızlanması açısından önemlidir.

Hamilelik, bölgenin enfekte veya yaralı olması, kalp düzenleyicileri, ışığa duyarlı ilaçlar, bilinen antikoagülatif, kan pıhtılaşması, damar tıkanıklığı, anti-enflamatuar ilaçlar, tedaviden iki hafta önce aspirin kullanılması veya bilinen bir ışığa duyarlılık durumlarında uygulanmaz. Hastada bu rahatsızlıklardan biri varsa mutlaka VelaShape uygulaması öncesi muayene sırasında doktora bildirmelidir.