Gruparalarınız
Grupara Miktarı
Yüklenme Tarihi
Son Kullanma Tarihi
400₺
05.12.2022
16.12.2023
1.200₺
05.12.2022
16.12.2023
Kapat

Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

209 kişi aldı
Elina Güzellik Salonu'nda 8 Seans Yüz Veya Koltuk Altı İçin İstenmeyen Tüylerden Arınma 700 TL yerine 299 TL! Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Elina Güzellik Salonu'nda 8 Seans Yüz Veya Koltuk Altı İçin İstenmeyen Tüylerden Arınma

Konak
 • EKSTRA İNDİRİM !!! 8 Seans Yüz Veya Koltuk Altı İçin İstenmeyen Tüylerden Arınma
  Kalan Kod:3
  ₺700
  ₺299
  ₺279
  TÜKENDİ
 • 8 Seans Yüz Veya Koltuk Altı İçin İstenmeyen Tüylerden Arınma
  %58
  ₺700
  ₺299
  TÜKENDİ
Elina Güzellik Salonu İzmir
İnönü Caddesi No:105 Üçyol Metro Çıkışı Konak / İzmir

Detaylar

 • Bu fırsat 15.12.2023 tarihine kadar, Pazar hariç haftanın 6 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında geçerlidir.

 • Fırsattan kadınlar faydalanabilir.

 • Fırsattan 1 kişi sadece 1 kez faydalanabilir.

 • Randevu alınması gerekmektedir. 0232 445 65 64 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptal değişiklikleri 48 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Pürüzsüzlüğü hissedin

Elina Güzellik Salonu'nda istenmeyen tüylerden arınma uygulaması sizi bekliyor...

Elina Güzellik Salonu

Elina Güzellik Salonu olarak işletmemiz İzmir'de faaliyet göstermekte, yenilikçi çözümleri ve kaliteli hizmetleriyle İzmir güzellik merkezi sektöründe fark yaratmamaktadır. İlk kurulduğumuz günden bu yana kaliteli hizmet, yenilikçi çözümler, müşteri memnuniyeti, güler yüzlü personel ve uygun fiyat temel ilkelerimiz olmuştur. Bütün bunları başarabilmiş olduğumuzu da bölgenin en sevilen, en çok tavsiye edilen güzellik merkezi olmamızdan anlıyoruz. Bu özveri ve takdir ile yolumuza devam ediyor, kişiselleştirilmiş çözümlerimizle kendini bakımlı ve daha güzel hissetmek isteyenlere hizmet veriyoruz.

Güzellik salonu ve güzellik merkezi olarak hizmet veren salonumuzda hijyenik ve ferah bir ortam müşterilerimizi beklemektedir. Kişiselleştirilmiş ekipmanlarımızla birlikte dünya markası kozmetik ürünlerini kullanarak sağlıklı çözümler üretiyoruz. Sektördeki yenilikleri, trendleri yakından takip ediyor, uzman personellerimizle en başarılı biçimde uygulamaya koyuyoruz.

İstenmeyen tüylerden kurtulma uygulaması, soğuk lipoliz, protez tırnak uygulaması, ipek kirpik uygulaması, microblading uzmanı, kırışıklık giderme tedavisi, cilt bakım merkezi, dermapen uygulaması, çatlak tedavisi, estetik merkezi, selüloit tedavisi, lenf drenaj uygulaması, leke tedavisi ve çok daha fazlası güzellik merkezimizde sizleri bekliyor. Profesyonel kadromuz eşliğinde istenmeyen fazlalıklarınızı ortadan kaldırabilir, arzuladıklarınıza başarıyla sahip olabilirsiniz.

Merkezimizde yapılan bütün uygulamalar en son sistem ve en modern teknoloji cihazlarıyla yapılmakta, güvenliği ve başarısı kanıtlanmış çözümler uygulanmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel aldığımız uygulamalarımızda müşterilerimiz arzuladıkları sonuçların çok daha fazlasına kavuşmaktadır.

Diğer İzmir Fırsatları