Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

GuGu Beauty Center'da Tüm Yüz Tam Botoks + Somon DNA 3800 TL yerine 2400 TL!

GuGu Beauty Center'da Tüm Yüz Tam Botoks + Somon DNA 3800 TL yerine 2400 TL!

Konak
GuGu Beauty Center
Alsancak Hocazade Cami Yanı , Eşref Bulvarı, Gündeniz Apt, No: 65 Kat: 3 D: 5 Konak / İzmir

Detaylar

  • Bu fırsat 28.05.2024 tarihine kadar geçerlidir.

  • Randevu zorunludur. Randevu için 0534 248 94 70 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  • Hizmete ait fiş veya faturanızı tesisten alabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

  • GuGu Beauty Center, cildinize ipeksi dokunuşlar sağlayacak bakım paketleri ile tazelenmiş pürüzsüz bir cildin formülünü sunuyor.

Güzelliğinizi tamamlayıcı bakımlar!

GuGu Beauty Center, cildinize ipeksi dokunuşlar sağlayacak bakım paketleri ile tazelenmiş pürüzsüz bir cildin formülünü sunuyor.

  • Tüm Yüz Tam Botoks + Somon DNA 3800 TL yerine 2400 TL!

Botoks; 1970’li yıllardan itibaren çeşitli tedavilerin uygulanmasından estetiğe kadar geniş bir alanda kullanılan botoks, günümüzde en sık yapılan estetik uygulamalardan biridir. Botoks ile genetik faktörler başta olmak üzere aşırı mimik kullanımı ve ilerleyen yaş nedeniyle alın, göz çevresi ve kaş arası gibi alanlarda ortaya çıkan kırışıklıklar giderilebilir. Alanızda uzman kişiler tarafından uygulanan işlemler sayesinde belirli nedenlerle kişinin olduğundan daha yaşlı ve sağlıksız görünmesine neden olan kırışıklıklar giderilerek kişinin daha zinde bir görünüme kavuşması sağlanır.

Somon DNA tedavisi, saf hyalüronik asit ve somon balığı spermlerinden elde edilen DNA moleküllerinin, ciltte hücre tazeleme amacıyla kullanıldığı cilt gençleştirme yöntemlerindendir.Cerrahi müdahale gerektirmeden ışıl ışıl cilsinize kavuşun.

Diğer İzmir Fırsatları