Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

89 kişi aldı

Saloon Lá Beauté'de Tek Seansta En az 3 cm İncelten Magic Crush + Basınçlı Masaj ile Ödem Attıran Lenf Drenaj Uygulaması

Narlıdere
Lá Beauté
Çamtepe mahallesi Güngören Caddesi Kemal Safi Bey no:3A Narlıdere / İzmir

Detaylar

  • Bu fırsat 28.08.2023 tarihine kadar haftanın 6 günü (PAZAR HARİÇ); 09.30 - 19.00 çalışma saatleri arasında geçerlidir.

  • Tüm işlemler için RANDEVU GEREKLİDİR. (RANDEVUSUZ HİZMET VERİLMEMEKTEDİR) 0232 238 08 08 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  • RANDEVU İPTALLERİ için en az bir gün öncesinden iletişime geçmelisiniz. Aksi takdirde o seans hakkı kullanıldı olarak kabul edilir.

  • Bir kişi aynı işlemi içeren fırsattan sadece bir kez faydalanabilir.

  • Bir kişi birden çok fırsat kodu alabilir, aldığı kodları başka kişilere hediye edebilir.

  • Kodlar diğer kampanyalarla birleştirilemez.

  • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

Yaza Fit Girin!

Saloon Lá Beauté , isim yapmış profesyonel kadrosu , son teknoloji cihazları , konfor dolu mekanı ile vücudunuzu baştan yaratıyor.

Tek Seansta En Az 3 Cm İncelten Magic Crush !

İşlem Uygulanışı ;

1 SEANS Magic Crush ( 15 DK )

Evet yanlış görmediniz. Tek seansta en az 3 cm incelme ! Vücut yapısına göre tek seansta tam 10 CM’e kadar çıkabilmektedir. Bu nedenle bütün seansların sonucunda gözle görülür net fark oluşur.

MAGİC CRUSH , Magic Ultra Sound; Yağ hücrelerine gönderdiği frekanslar ile enerjiye dönüş komutu vererek parçalanmasını sağlayan özel bir teknolojidir. Magic Crush başlıkları derinin altında kalıplaşmış yağ öbeklerini cephelerinden kırarak ayırır. Ayrılan yap parçaların idrar yolu ile atılmasını sağlar

Vacum Rf ; Cildinizi gençleştirir sıkılaştırır ve şekillendirir. Yüz hariç tüm vücut bölgesine uygulanabilir. 3 Farklı başlığı ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

UltraHot ; Sıcak Ultra Sound ve vibrasyon etkisi ile hem selülit hem zayıflamada etkilidir.

BioLif; Lenfatik akım ve infrared etkisi ile kasları güçlendirirken bölgesel ağrıları da ortadan kaldıran özel bir teknoloji harikasıdır.

Cihaz her bölge için ayrı bir sistem geliştirmiştir. Magic Crush yaptıranlar cerrahi işleme gerek kalmadan istedikleri bölgede incelmeye sahip olabilirler. Bu yüzden ameliyata girmek istemeyenler tarafından özellikle tercih edilir.

2 - 1 SEANS Lenf Drenaj ( 30 DK )

Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır. Vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit bakımında, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini arttıran bir yöntemdir. Lá Beauté , İşlemlerin en kısa sürede bitirme ve %100 memnuniyet garantisi sunarken .Sektörde öncü cihazlar ile ilk seansta gözle görülür fark yaratıyor .

Sizde profesyonel hizmeti ucuza almak isterseniz, grupanya.com ’ a özel fırsatları kaçırmayın ...

Diğer İzmir Fırsatları