Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

1 kişi aldı
Karşıyaka Suwona Beauty'de 12 Aşamalı Klasik Cilt Bakımı Uygulaması

Karşıyaka Suwona Beauty'de 12 Aşamalı Klasik Cilt Bakımı Uygulaması

Karşıyaka
 • 12 Aşamalı Klasik Cilt Bakımı Uygulaması
  6 Taksit
  %51
  ₺2.000
  ₺999
  TÜKENDİ
Suwona Beauty
Tersane Mah. Cemal Gürsel Cad. Gül Apt. No: 20 K: 6 D: 16 Karşıyaka / İzmir

Detaylar

 • Bu fırsat 27.08.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Pazar HARİÇ; 09.30 - 19.00 arasında hizmet verilmektedir.

 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için 0551 957 58 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

Suwona Beauty ile ışıldayın!

Canlı, ışıltılı ve sağlıklı bir cilt ile güzelliğinizi taçlandırmak istiyorsanız Suwona Beauty'nin uzman kadrosu sizleri bekliyor.

KLASİK CİLT BAKIMI

Klasik cilt bakımı, buhar altında dinlenmiş olan bir cildi, siyah nokta ve yağlardan arındırma işlemidir. Klasik cilt bakımı en hassas ciltlerle yapılan bakım ve cilde uygun sürülen serum, maske ve cilt masajı şeklinde uygulanır. Bakım süresi 1-1,5 saat aralığındadır. Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından cildimizin temizliğine özen göstermek kırışıklığın önlenmesi bakımından önemlidir. Cildimizin canlılığı ve parlaklığı sağlık göstergelerinden biridir. Dolayısıyla herkesin ayda bir kez de olsa klasik cilt bakımı yaptırması faydalı olacaktır. UV ışınları, yapılan ağır makyajlar, sigara, stres, ve yanlış beslenmeler cildimizi olumsuz yönde etkiler.

Ciltte sırasıyla temizleme, peeling, tonik, buhar, maske, ve nemlendirici ile masaj işlemlerinin yapıldığı bir uygulamadır. Hastanın herhangi bir ağrı ve acı duymadığı uygulamalardan biridir. Klasik cilt bakımı ile yapılan uygulamalar neticesinde hastanın cildi temizlenerek, cildinde tıkanmış olarak biriken yağ ve kirler arındırılma işlemidir. Cildin kaybettiği esnekliği ve nemi geri getirmiş olur. Klasik cilt bakımında deri kendini ayda bir yenilediği için ayda bir kez önerilmektedir.

Klasik cilt bakımı; stres, yorgunluk, sigara ve alkol tüketimi, çevre kirliliğine bağlı olarak ciltte meydana gelen bozulmalar su tüketiminin az olması gibi sebeplerle ayda bir cilt bakımı uygulanır. Bu işlemlerden sonra cildinizin yeniden nefes aldığını fark edeceksiniz.

Diğer İzmir Fırsatları