• Üye Ol Üye Ol
 • Giriş Giriş
 • Rezervasyon Hattı Rezervasyon Hattı
 • Müşteri Destek Müşteri Destek
23 kişi aldı
"Gold Slim Zayıflama Ayakkabısı" Tüm Türkiye
 • "Gold Slim Zayıflama Ayakkabısı"
  23 kişi aldı
  ₺119
  ₺79
  %33
Detaylar Öne Çıkanlar

Detaylar

 • Bu fırsat 15 Temmuz 2013 tarihine kadar geçerlidir.

 • Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, hediye edebilir ve kullanabilirsiniz.

 • Tüm Türkiye'ye kargo yapılır. Kargo ücreti ortalama 5,90 TL'dir. Birden fazla kod için tek paket olarak gönderim sağlanabilmektedir.

 • Kargo ücreti, mesafe ve paketin ebatlarına göre değişkenlik gösterebilir.

 • Kargo ile gönderilen ürünler için teslimat süresi ortalama 7 iş günüdür.

 • Sipariş işlemlerinizi tamamlamak için fırsatı satın aldıktan sonra www.grupanyasiparis.com'a tıklayarak kodunuzu girmeniz gerekmektedir.

Öne Çıkanlar

 • Siz spor yaparken Gold Slim zayıflamaya yardımcı ayakkabı da sizi koşmuş gibi kilo vermenize destek olur.

 • Gold Slim ayakkabı; darbeyi tamamen emen katmanlara yürürken sırttaki, karındaki, dizdeki, kalça dakikaları uyarmak ve düzelmesine yardımcı olmak üzere tasarlanmış eğilimli bir tabana sahiptir.

 • İlk kullanımdan sonra farkı hissedebilirsiniz.

 • Ne kadar uzun yürürseniz yürüyün eskisinden daha az yorulduğunuzu ve rahat ayaklara kavuştuğunuzu görebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

İlk kullanımdan itibaren farkı hissedeceksiniz!

Grupanya'dan yeni, kolay ve etkili zayıflama yöntemi. Vücudunuzu forma sokmak için özel tasarlanmış "Gold Slim Zayıflama Ayakkabısı" 119 TL yerine 79 TL!

Gold Slim Zayıflama Ayakkabası Nedir ?

İlk kullanımdan sonra farkı hissedebilirsiniz. Nekadar uzun yürürseniz yürüyün eskisinden daha az yorulduğunuzu ve rahat ayaklara kavuştuğunuzu görmeniz mümkündür…

GoldSlim zayıflamaya yardımcı ayakkabının sırrı geleneksel ve alışılmış ayakkabılardan farklı olarak tasarlanmış darbeyi tamamen emen katmanlara yürürken sırttaki, karındaki, dizdeki, kalça dakikaları uyarmak ve düzelmesine yardımcı olmak üzere tasarlanmış eğilimli bir tabana sahiptir.

GoldSlim zayıflamaya yardımcı ayakkabı gelişmiş bir tasarıma sahip herhangi bir spor salonuna gitmenize gerektirmedenvücudunuzu şekle sokmanıza destek olur. GoldSlim zayıflamaya yardımcı ayakkabı normal yaşantınızı değiştirmeden gün içi aktivitelerinizi yaparken yürürkenözel katmanları ve topukları sayesinde vücudunuzdaki kasları çalıştırarak daha fazla kalori yakmanıza ve kilo vermenize yardımcı olur.

Gold Slim Step Ayakkabısı Vücudunuzu Forma Sokmak için tasarlanmış modern bir ayakkabıdır.

Gold Slim Perfect Step Shoes daha kolay şekildekalori yakmanıza, kilo vermenize, bölgesel yağlanmayı gidermeye, vücudu şeklesokmaya, selülitleri gidermeye ve varis oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Doğru ve düzgün adımlar atmak, dik yürümek vebacakların bütünüyle adım atmasını sağlamak için tasarlanmış bu ayakkabılarlarahat edersiniz.

Sağlıklı Zayıflama Yöntemi

Günümüzde zayıflama hapı, ilaç, kapsül, yağaldırma gibi zayıflama yöntemlerinin yan etkilerinin sağlık için riskoluşturmasından dolayı artık bu tür yöntemler pek tercih edilmemektedir. En sağlıklı zayıflama yöntemi spor olduğu için GoldSlim zayıflamaya yardımcı ayakkabı da sizi koşmuş gibi kilo vermenize destek olur.

GoldSlim zayıflamaya yardımcı ayakkabıların dar olması nedeniyle yaptığı baskı, ağır sporlar, yürümek ve koşmak gibi hareketlerin uzun vadede ayaklarımız üzerinde olumsuz sonuçlar oluşturur. Ayaklarımız dengesini kaybeder ve şişlik, kıvrılmalar ve kemik kaymaları gibi yapısal değişiklikler baş gösterir.

GoldSlim zayıflamaya yardımcı ayakkabıları, siz yürürken daha yüksek bir darbe dayanıklılığı için yumuşak katmanlarla birlikte önemli bir tasarıma sahiptir. Bu özellikler, azami şok emiş sağlar ve baldırlarınızla kalçalarınızdan sırt ve karnınıza kadar ana kaslarınızı tetikler..

Yan Etkisi Varmı dır?

Kullanım esnasında ayakkabı bağcıklarının iyi bağlanmaması durumunda düşmelere, ayak burkulmalarına sebebiyet verebilir.Çorap kullanılmaması durumunda ayakta kızarıklık ya da tahriş yapabilir.