Gruparalarınız
Grupara Miktarı
Yüklenme Tarihi
Son Kullanma Tarihi
400₺
05.12.2022
16.12.2023
1.200₺
05.12.2022
16.12.2023
Kapat
×
400₺

Gezinoloji İle Bayramlarda Da Geçerli Antalya Kaş Likya Fethiye Salda Gölü Turu (3 Gece Otel Konaklamalı)

İstanbul, Antalya, Kaş, Fethiye
 • 22 Nisan - 22 Haziran 2023 Tarihleri Arasında İki Kişilik Oda Kişi Başı
  6 Taksit
  ₺3.590
  TÜKENDİ
 • Kurban Bayramı / 23-24-25-26-27-28-29 Haziran 2023 Tarihlerinde İki Kişilik Oda Kişi Başı
  6 Taksit
  ₺4.990
  TÜKENDİ
 • 30 Haziran - 30 Eylül 2023 Tarihleri Arasında İki Kişilik Oda Kişi Başı
  6 Taksit
  ₺4.290
  TÜKENDİ

Detaylar

 • 30.09.2023 tarihine kadar, belirtilen tarihlerde gerçekleşecek turlarda geçerlidir.

 • Her Çarşamba-Cuma-Pazar günleri kalkışlıdır.

 • Belirtilen fiyatlar 2-3 kişilik odalarda kişi başı fiyatlardır. Tek kişi konaklama farkı acenteye ödenecektir.

 • Rezervasyon gereklidir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0850 532 52 90 ve 0850 346 73 56 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • 0-2 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir.

 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Antalya - Kaş - Likya - Fethiye - Salda Gölü

 • Kekova Tekne Turu Dahildir.

 • Salda Gölü Gezisi Dahildir.

1.Gün - Gece Yolculuğu

 • 19:00 Beylikdüzü Migros Önü

 • 19:15 Avcılar Otobüs Durakları

 • 20:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

 • 20:20 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)

 • 21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

 • 21:20 Kartal Köprüsü Altı (Ankara Yönü)

 • 21:40 Gebze Center Avm Önü

 • 22:20 İzmit Otogar Önü (Otogar-2 Durağı)

 • 22:50 Sakarya Otogar Önü

2.Gün - Antalya, Düden Şelalesi, Aspendos Antik Tiyatrosu, Köprülü Kanyon’da Rafting, Kale İçi, Yivli Minare, Saat Kulesi

Antalya Kaş Likya Fethiye Ölüdeniz Salda Gölü Turumuzun 2. Gününde, belirtilen buluşma noktalarından sizlerle beraber yolculuğumuza başlıyoruz Bozüyük Genç Ömür ve Afyon Kolaylı Tesislerinde vereceğimiz molalar sonrasında sabah saatlerde Muhteşem manzarası ile Gölbaşı tesislerinde vereceğimiz kahvaltı molasının ardından, turizm cennetimiz Antalya’ya ulaşıyoruz, Antalya’da ilk olarak Düden Şelalesi gezimizi gerçekleştirip, Anadolu’da bulunan ve günümüze kadar en iyi korunmuş Roma Tiyatrosu olan Aspendos Antik Tiyatrosu’nu geziyoruz. Sonrasında ise Türkiye’nin en güzel doğa spor alanlarından olan her yaştan insanın rahatça yapabildiği ve bir daha asla hafızalarınızdan silinmeyecek olan Köprülü Kanyonda Rafting (Ekstra Öğle Yemeği Dahil ) yapıyoruz. Rafting etkinliğimize katılmayacak misafirlerimizin farklı bir gezi alternatifi olmadığından, restoranımızda 2,5 saat kadar beklemek zorunda olduğunu önemle hatırlatırız. Rafting sonrasında ise Antalya şehir merkezine varıyoruz. Antalya merkezdeki Kaleiçi mevkiindeki Yivli Minare ve Saat Kulesi’ni panoramik olarak görüp otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 • Kahvaltı: Gölbaşı Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman. Tur Ücretine Dahil Değildir.

 • Öğle Yemeği: Antalya – Köprülü Kanyon’da Menü Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahil Değildir.

 • Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.

 • Konaklama: Antalya Otelleri

3.Gün - Demre, Kemer, Finike, Üçağız Köyü, Kekova Mavi Yolculuk Tekne Turu, Batık Şehir, Simena Kalesi, Tersane Koyu, Kaputaş Plajı, Demre, Kaş, Kalkan, Saklıkent Kanyonu

Antalya Kaş Likya Fethiye Ölüdeniz Salda Gölü Turumuzun 3. Gününde, sabah erken saatlerde vereceğimiz kahvaltı molasının ardından, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, Kemer, Kumluca, Finike üzerinden Üçağız Köyü’ne gidiyor ve buradan bineceğimiz teknemizle Kekova Tekne Turumuza (1. Tekne Turu Fiyata Dahildir) çıkıyoruz. Kekova Adası, Hamidiye Koyu, Batık Şehir, Tersane Koyu’nu görüyor ve yüzme molaları veriyoruz. Ardından içerisinde Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesi’ni ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı buluyoruz. Tekne turumuzun ardından Kaş - Kalkan güzergâhını takip ederek Kaputaş Plajı’nda ve Kaş şehir merkezini yukardan gören bir noktada fotoğraf molası veriyoruz. (trafik durumuna bağlı olarak otobüsten görebiliriz) Ardından Saklıkent’e hareket ediyoruz. Antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarıçay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen Saklıkent Kanyonu’nda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Ardından Fethiye’de bulunan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 • Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.

 • Öğle Yemeği: Kekova Tekne Turunda Ekstra Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahil Değildir.

 • Akşam Yemeği: Otelde Set Menü Veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tür Ücretine Dahildir.

 • Konaklama: Fethiye Otelleri, Ortaca Otelleri, Dalaman Otelleri

4.Gün - Yamaç Paraşütü, Tam Gün 12 Adalar Tekne Turu, En Güzel Koylarda Yüzme Molaları, Göcek Adası, Kızıl Ada, Katrancı Adası, Tavşan Adası, Şövalye Adası, Yassıcalar Adası, Jeep Safari, Dalış, Fethiye Barlar Sokağı Turu

Antalya Kaş Likya Fethiye Ölüdeniz Salda Gölü Turumuzun 4. Gününde, Dileyen misafirlerimiz sabah kahvaltısından önce Ekstra Ücret Ödeyerek Yamaç paraşütü yapıp kahvaltı için otelimize gelebilirler. Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, rehberimizle buluşarak, gün içerisinde yapılabilecek aktivitelerin detaylarını öğreniyoruz, bu bilgiler ışığında alternatif turlardan birine katılabilirsiniz.

1.Alternatif: Ekstra Tam Gün On İki Adalar Mavi Yolculuk Tekne Turu Öğlen Yemeği Dahil: Rehberimizin belirleyeceği saatte otelden ayrılarak Fethiye merkeze ulaşıyoruz. Fethiye’nin ve Göcek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız On İki Adalar Tekne Turu’muza (4. Tekne Turu Ekstra) çıkıyoruz. Kızıl Ada, Göcek Adası, Tavşan Adası, Yassıcalar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalardaki yüzme molalarımızın ardından Fethiye şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz.

2.Alternatif: Ekstra Tam Gün Fethiye Dalış Turu Öğlen Yemeği Dahil: Bize özel gönderilen transfer aracımızla, dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS, PADI, SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrasında, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz, hem “Keşif Dalışı” yapabilecekler hem de profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Gün boyu sürecek bu aktivitemizde, aynı zamanda tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip, Fethiye’nin mavi sularında yüzme şansı bulacaksınız. (Ekstra )

3.Alternatif: Ekstra Tam Gün Fethiye Jeep Safari Öğlen Yemeği Dahil: bu ekstra turumuzda kullanacağımız jeepler, sabah rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize gelecekler ve bizi alacaklar. Aktivitemiz Fethiye Akdağ’da gerçekleşecektir. Etkinliğimiz esnasında su savaşları yaparken çok ama çok eğleneceğiz. Su savaşlarının ardından Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent Kanyonuna ulaşıyoruz. Toros Dağlarının gölgesindeki bu muhteşem kanyonun içerisine girerek buz gibi sularında kısa bir yürüyüş yapacağız. Arzu eden misafirlerimiz de ya sıcak çaylarını yudumlayabilir ya da zipline, bungee jumping, ringo rafting gibi aktivitelerden yararlanabilirler. Sonrasında Gizlikent Şelalesi’ni görüp Yakapark’a çıkıyoruz. Mis gibi çam ve ceviz ağaçlarının kokusunda alabalıkları buz gibi havuzlarda sevdikten sonra gezimizi tamamlayacağız. (Ekstra )

4.Alternatif: Ekstra Tam Gün Kelebekler Vadisi Mavi Yolculuk Tekne Turu Öğlen Yemeği Dahil: Dileyen misafirlerimizle birlikte Babadağ’ın eteğinde bulunan Belcekız Plajı’na gidiyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle Ölüdeniz’in eşsiz koylarını gezmeye başlıyor ve ilk olarak Kaplan Kelebeği ile ünlü, mevsiminde yüzlerce kelebeğin görülebildiği meşhur Kelebekler Vadisi’ne gidiyoruz. Vadi içinde yürüyüş yapabilir ya da eşsiz denizin keyfini çıkarmak üzere sahilde vakit geçirebilirsiniz. Tekne turumuz esnasında Gemiler Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu’nda yüzme molaları vereceğiz. (Ekstra)

5.Alternatif: Babadağ Yamaç paraşütlerinin Yapıldığı Yere Teleferik ile Gidiş Dönüş Ekstra.

Tüm gezilerimizin ardından otelimize geri dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimizle birlikte Fethiye Barlar Sokağı turuna çıkıyoruz. (Ekstra).

 • Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tür Ücretine Dahildir.

 • Öğle Yemeği: Ekstra Turlarda Alınacaktır. Ekstra Turlara Dahildir.

 • Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.

 • Konaklama: Fethiye Otelleri, Ortaca Otelleri, Dalaman Otelleri

5.Gün - Fethiye, Ölüdeniz Yüzme Molası, Salda Gölü, Serinhisar, Leblebi Çarşısı, Burdur Gölü, Gül Bahçeleri veya Lavanta Bahçeleri, Afyonkarahisar, Bozüyük, İzmit, Gebze, İstanbul

Turun 5. Gününde, Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, Ölüdenize gidiyoruz ve yüzme molası veriyoruz bu arada Yamaç paraşütü yapmak isteyen misafirlerimiz bu aktiviteden faydalanabilirler, daha sonrasında yönümüzü dünyanın cennet bir köşesi olan Maldivlerine benzetilen ve muhteşem görüntüsü ile doğası ile bizi karşılayan Salda Gölüne ulaşıyoruz burada rehberimiz sizlere serbest zaman verecekler dileyen misafirlerimiz gölün tadını çıkarabilirler, öğlen yemeğimiz için vereceğimiz kısa bir molanın ardından Türkiye'mizin en çok Leblebi üreten ve gerçek anlamda Leblebinin başkenti olan Serinhisar da alış veriş için Leblebi Çarşısına gidiyoruz kısa mola veriyoruz, Burdur gölünü otobüsümüzden Panoromik olarak görerek Mayıs Aylarının sonunda ve haziran ayı başlarında Ispartanın Gül Hasadını görebilir veya Ağustos ayının sonuna kadar Lavanta Bahçelerinde bol bol resim çekebilir ve dilediğiniz kadar alış veriş yapabilirsiniz, Afyon ilimizde Kolaylı Dinlenme tesislerinde ve Bozüyük Genç Ömür dinlenme tesislerinde vereceğimiz molalar sonrasında sizleri aldığımız noktalara bırakarak turumuzu tamamlıyoruz, sizlerin hafızlarında kalacak onlarca hatıraları ardımızda bırakarak turumuzu tamamlıyoruz başka bir organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz,

 • Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tür Ücretine Dahildir.

 • Öğle Yemeği: Salda Gölü Serbest Menü (Ekstra)

 • Akşam Yemeği: Afyon Kolaylı Tesisleri (Ekstra)

 • Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur.

Önemli Not: Tekne turlarında belirtilen yüzme noktaları; hava, rüzgar, dalga vb. koşullar gereği, tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir.

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

 • Otellerde Alınan 3 Sabah Kahvaltısı

 • Otellerde Alınan 3 Akşam Yemeği

 • Profesyonel Rehberlik

 • Lüks Turizm Otobüsleri ile Ulaşım ve Geziler

 • Araç İçi Su İkramı

 • Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri

-1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

 • Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri

 • Kekova Tekne Turu Dahildir.

 • Salda Gölü Gezisi Dahildir.

 • Fethiye Ölüdeniz Gezisi Dahildir.

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Tüm Özel Harcamalar

 • Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Öğlen Yemekleri

 • Extra Belirtilen Organizasyonlar

 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Diğer Muğla Fırsatları