Limousine Plus İstanbul, Arnavutköy, Pendik Limousine Plus'tan Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanı'ndan Anadolu ve Avrupa Yakası'na VIP transfer hizmeti
 • Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan İstanbul Anadolu Yakası'na VIP transfer hizmeti
  2 Taksit
  ₺239
 • İstanbul Havalimanı'ndan İstanbul Avrupa Yakası'na VIP transfer hizmeti
  2 Taksit
  ₺289
 • Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan İstanbul Avrupa Yakası'na VIP transfer hizmeti
  2 Taksit
  ₺325
 • İstanbul Havalimanı'ndan İstanbul Anadolu Yakası'na VIP transfer hizmeti
  2 Taksit
  ₺349

Detaylar

 • Bu fırsat 27.02.2021 tarihine kadar geçerlidir.

 • Fırsata en fazla 7 kişi ve en fazla 5 bavul dahildir.

 • Vito Minivan araçlar 6+1 kişi kapasitelidir.

 • SAW - Anadolu Yakası rotası Ağva ve Şile yönüne gitmez, SAW - Avrupa Yakası rotası Beylikdüzü'ne kadar geçerlidir.

 • ISL - Anadolu Yakası rotası Pendik'e kadar geçerlidir, ISL - Avrupa Yakası rotası Beylikdüzü'ne kadar geçerlidir.

 • İptal edilmemiş rezervasyonlarda randevu saatinde araçta bulunulmaması halinde transfer gerçekleşmiş sayılacaktır.

 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon için 0850 224 29 01 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptalleri hafta içi 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin, fiş veya faturanızı mekandan istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Limousine Plus'tan Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanı'ndan Anadolu ve Avrupa Yakası'na VIP transfer hizmeti sizi bekliyor!

 • Ücretsiz karşılama, özel araç ile kapıda bekleyen profesyonel şoför, hızlı, sorunsuz, lüks havaalanı transferi!

 • Havaalanına geldiğinizde, personelimiz sizin adınızla birlikte kapıda buluşacak ve kapıda bekleyen özel arabanıza kadar eşlik edilecek ve en kısa zamanda keyifli yolculuğuna başlayacaksınız. Veya özel şoförünüz havaalanınıza gitmek için tam zamanınızda olacak.

İstanbul Havalimanı

Tayakadın, Terminal Caddesi No:1, 34283 Arnavutköy/İstanbul

Sabiha Gökçen Havalimanı

Sanayi, 34906 Pendik/İstanbul

Daha Fazla Bilgi

Keyfinizden ödün vermeyin!

Limousine Plus'tan Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanı'ndan Anadolu ve Avrupa Yakası'na VIP transfer hizmeti sizi bekliyor!

Rotalar:

 • Sabiha Gökçen Havalimanı - İstanbul Anadolu Yakası (Ağva ve Şile yönüne gitmez.)
 • Sabiha Gökçen Havalimanı - İstanbul Avrupa Yakası (Beylikdüzü ve sonraki ilçeler dahil değildir.)
 • İstanbul Havalimanı - İstanbul Anadolu Yakası (Pendik ve sonraki ilçeler dahil değildir.)
 • İstanbul Havalimanı - İstanbul Avrupa Yakası (Beylikdüzü ve sonraki ilçeler dahil değildir.)

Ücretsiz karşılama, özel araç ile kapıda bekleyen profesyonel şoför, hızlı, sorunsuz, lüks havaalanı transferi!

Havaalanına geldiğinizde, personelimiz sizin adınızla birlikte kapıda buluşacak ve kapıda bekleyen özel arabanıza kadar eşlik edilecek ve en kısa zamanda keyifli yolculuğuna başlayacaksınız. Veya özel şoförünüz havaalanınıza gitmek için tam zamanınızda olacak.

Yorucu bir uçaktan sonra ya da uçuşa acele ederken, en yüksek kalitede hizmetinizle, en yeni model konfor araçlarıyla, günlüğünüzü okurken ve istediğiniz müzik türlerini dinlerken rotanızı önceden analiz etmiş olan ekibimiz , yolculuğunuzu mümkün olan en kısa sürede tamamlamanızı sağlayacaktır.

Araç: Vito

Mercedes Vito Transfer hizmeti;

Standart Mercedes Vito araçlarımız bayiden alındıktan sonra tamemen yeniden vip dizayn edilerel müşterilerimizden gelen deneyimler, önerilerden yola çıkarak yeniden tasarlanıp hizmete sunulmuştur.

Hizmete alınan özel istanbul vito transfer, şoförlü araç kiralama hizmetinde kullanılmak için özel bir dizayn sürecinden geçerek kiralama hizmeti sunduğumuz araçlarımız da tamamen konfor ve hizmet gözetilerek yolculuk esnasında kendini özel hissettirecek sekilde VIP olarak dizayn edilmektedir.

Limousine Plus

Limousine Plus Luxury Car Service, 2008 yılında çalışmalarına başlamıştır. Müşteri memnuniyetini odak noktasına koyması kısa sürede sektörün öncü kuruluşlarından olmasını sağlamıştır. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini geliştiren şirketimiz araç filosu ve sürücüleri operasyonel olarak rakiplerinden farklı olarak vip ve kurumsal taşıma sektöründe sürdürülebilir kaliteyi kendine ilke edinmiştir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Limousine Plus, gerek operasyonel gerekse araçların takibinin yapılmasında hizmet kalitesini sürekli güncellemektedir.

İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya ve Bodrum illerinde lüks sürücülü araç kiralama havalimani transfer ,limuzin kiralama hizmeti verdiğimiz gibi devlet protokolü makam aracı kiralama, özel yat ve tekne, özel helikopter, özel jet, özel güvenlik ve profesyonel tur rehberi gibi hizmetlerde de keyifli ve güven dolu seyahatler için hizmet vermekteyiz.Ülkemizi ziyaret eden bir çok devlet başkanı,bakan,üst düzey devlet görevlisine dünyaca ünlü bir çok yerli yabancı üst düzey kişilere gururla güvenle hizmet vermiştir.

Ülkemize gelen her yabancıyı evimize gelen bir misafir gibi görüp buna göre değerlerimizin ve ülkemizin tanıtımına bir damlada olsa katkı sunabilmek için bir gönüllü turizm elçisi gibi hizmet vermek şirketimizin geçmişten bu güne kadar kendisine misyon edindiği bir sorumluluktur.

Limousine Plus olarak müşterilerimizin memnuniyeti esasına dayanan eksiksiz hizmet anlayışımız ile birlikte “sizlere ve misafirlerinize” hizmet vermekten mutluluk duyarız. Limousine Plus, her zaman dakik ve saygılı hizmet anlayışıyla Türkiye’ye gelen ya dal dışına türkiye çıkış yapan yolculara günün 24 saati – haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunuyor.İş, kişisel veya kurumsal taşımacılık ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözümleri her zaman en uygun fiyata LimousinePlus’da bulabilirsiniz.