Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

3 kişi aldı

SSC Tur ile Batı Ve Orta Karadeniz Turu (2 Gece Otobüslü)

Bartın, Amasra, Safranbolu, İstanbul, İzmit, Sakarya, Düzce, Kastamonu, Sinop
29 Şubat'a Özel ilk fırsat alımında 500 TL üzerine 50 TL indirim

Detaylar

 • 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.

 • Belirtilen fiyatlar, çift kişilik odalarda kişi başı fiyattır. Tek kişi konaklamalarda fiyat farkı acenteye ödenecektir.

 • Otobüslü turlarda 0-2 yaş çocuklardan ücret alınmaz. 2 yaş üzeri fiyat bilgisini acenteden alabilirsiniz.

 • Tur detaylarını daha fazla bilgi bölümünden inceleyebilirsiniz.

 • Rezervasyon gereklidir. 0850 532 52 90 ve 0216 472 39 39 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin 30 iş günü öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Batı ve Orta Karadeniz Turu

Bartın, Amasra, Safranbolu, Kastamonu, Sinop, Samsun ve Amasya'dan oluşan Batı ve Orta Karadeniz'i Hafta sonunu değerlendirmek doğa ve tarihi içi içine yaşamaya davet ediyoruz.

Batı ve Orta Karadeniz Karadeniz Turu

Bartın Amasra Safranbolu

Kastamonu Sinop Amasya

TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul, Gebze, İzmit, Sakarya, Düzce,

Perşembe Akşamı SSC TUR Araç Kalkış Noktaları

22:00 Beylikdüzü Migros Önü

22:15 Avcılar Otobüs Durakları

23:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

23:30 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)

24:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

00:15 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı

00:30 Çayırova Mc Donalds Önü

01:15 İzmit Otogar Önü (Otogar-2 Durağı)

02:15 Sakarya Otogar Önü

03:00 Düzce T7 Petrol Durağı

03:45 Kaynaşlı Türsan Park Tesisi

2.Gün Bartın Amasra Kemere Köprüsü, Kale İçi Evleri, Safranbolu, İmren Lokumları, Cinci Han ve Hamamı, Hükümet Konağı, Hıdırlık Teperi, Saat Kulesi, Akçasu Kanyonu, Kastamonu, Şerife Bacı Anıtı, Saat Kulesi, Kastamonu Kalesi, Nasrullah Camii ve Köprüsü, Cuma Günü Merhabalar Sizlerle yukarıda belirtilen saatlerde buluşmamızın ardın yönümüzü Bartın İlimiz Amasra'ya gidiyoruz burada sabah alacağımız ekstra kahvaltının ardından gezimize başlıyoruz ve Amasra Kalesi·, Ağlayan Ağaç, Boztepe, Kale I·çi· Evleri·, Fati·h Cami·i·, Küçük Ki·li·se, Kemere Köprüsü, Çeki·ci·ler Çarşısını gezikten sonra Batı Karadenizimizin en kıymetli ilçelerinin başında yer alan ve UNESCO’nun koruma altına aldığı, Osmanlı ve Rum ortak hayatının izlerini koruyan müze kent Safranbolu’ya doğru yola çıkıyoruz. Bolu Kaynaşlı Türsan Dinlenme tesislerinde vereceğimiz molanın ardından tarihi Kent Safranbolu varıyoruz. Burada ilk olarak Safranbolu’yu, Hükümet Konağı’nı ve Saat Kulesi’ni panoramik olarak görebileceğimiz Hıdırlık Tepesi’ne çıkıyoruz. Buradan hiçbir evin diğerinin görüşünü engellemediğini ve muhteşem bir şekilde konumlandırıldığını net bir şekilde görebiliyoruz. Rehberimizin anlatımını bitirmesinin ardından, fotoğraflarımızı çekiyor ve Safranbolu’yu bizlere yaşatan, Arnavut kaldırımlı sokaklardan geçerek Semerciler, Manifaturacılar, Demirciler, Bakırcılar Arastalarını, Cinci Hanı ve Hamamı’nı, İzzet Mehmet Paşa Camii’ni, Akçasu Kanyonu’nu, Köprülü Mehmet Paşa Camii’ni ve avlusundaki Güneş Saati’ni geziyoruz. Konakları ve lokumlarıyla meşhur Safranbolu’da, en güzel gezi evi olan Kaymakamlar Konağı’nı gezerken kendinizi zaman tünelinde gibi hissedeceksiniz. Tarihi kentin meşhur İmren Lokumcusunda lokuma dair bilgi alırken, aynı zamanda lezzetli lokumlarından tatma ve alışveriş yapma imkânı bulacağız. Yemeniciler Arastasında vereceğimiz alışveriş molasını takiben Safranbolu Tarihi Çarşı gezimizi tamamlıyor Öğlen yemeğimizi serbest olarak (ekstra) aldıktan sonra kurtuluş savaşının baş mimarlarından olan Şerife bacıyı ziyaret etmek üzere Kastamonu'ya doğru hareket ediyoruz. burada Nasrullah Camii, Nasrullah Köprüsü, Şeri Bacı Anıtı gezimizi tamamlıyor şehrin saat kulesini ve kalesini, Anadoludaki ilk düz lise olan Abdurrahman Paşa lisesini ve Şapka devriminin yapıldığı Hükümet Konağını panaromik olarak görüyoruz, Kastamonu ilimizin Meşhur Pastırması, Sucuğu Sarımsak ve çekme Helvasını almak için Sepetçioğlu Yöresel ürünlerine gidiyoruz alış verişimizi tamamladıktan konaklama akşam yemeği ve sabah kahvaltısı için otelimize gidiyoruz. Sabah Kahvaltısı : Amasra'da Ekstra Olarak Alınacaktır. Öğlen Yemeği : Safranbolu'da Ekstra Olarak Alınacaktır. Akşam Yemeği : Otelde Alınacaktır Ücrete Dahildir. Konaklama : Mütevelli Otel, Dedeman Otel, Gün Otel vb...

3.Gün Sinop, Erfelek Erfelek Tatlıca Şelaleleri, Diyojen’in Heykeli, Sinop Kalesi, Sinop Tarihi Cezaevi, Sinop Tekne Turu, Örnek Mantı, Gerze, Alaçam, Samsun, Onur Anıtı, Bandırma Vapuru, Tütün İskelesi, Cumartesi Günü Sabah Otelimizde kahvaltı yaptıktan sonra Türkiye'nin en kuzey noktasında olan Sinop ilimizi gezmeye ve yaşamaya gidiyoruz, doğal güzelliğini koruyan tarihi bir liman kenttir, Sinop gezimize muhteşem görüntüleri ve eşsiz doğası ile Erfelek Tatlıca Şelaleleri gezimiz ile başlıyoruz Sinop'un Erfelek ilçesine bağlı Tatlıca köyü yakınlarındaki sıra şelalelerdir. Tatlıca irili ufaklı 28 ayrı şelale barındırmaktadır. Sinop’ta ilk olarak Büyük İskender’e “Gölge etme, başka ihsan istemem” sözüyle tanınan, ünlü Filozof Diyojen’in Heykeli bizleri karşılıyor. Ardından yapacağımız Tarihi Sinop Cezaevi gezimizde, hem tarihin hüzünlü sayfalarına tanıklık edeceğiz hem de ilginç hikayeleri rehberimizden dinleyeceğiz. (Sinop Cezaevi, 15 Ocak 2021 Tarihi itibariyle tadilata alınmıştır. Gezi tarihinde henüz açılmamışsa, sadece dışarıdan fotoğrafı alınacaktır.) Pek çok ünlü ismi misafir eden Tarihi Cezaevi gezisinin ardından ise, Sinop Limanı’na ulaşacağız. Not: Sinop Gezimize Karadeniz'e gelmişken tekne turu olmazsa olmazımız dedik ve son olarak tekne turu düzenliyoruz (Ekstra). Meşhur Sinop mantısı yemek üzere Örnek mantıya gidiyoruz serbest öğlen yemeği molamızın ardın dan yönümüzü Sinop Samsun Karadeniz sahil yolundan Gerze ilçesini ve Alaçam ilçelerini panaromik görüyor ve Samsun varıyoruz, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Milli Mücadeleyi başlattığı Samsun geziyoruz.. İlk olarak Mustafa Kemal Atatürk'ün milli mücadeleyi başlatmak için 19 Mayıs 1919 'da 18 arkadaşıyla birlikte Samsun'a geldikleri vapur olan Bandırma Vapurunu ziyaret ediyoruz ve ardından Bandırma vapurundan ilk indikleri yer olan olan Tütün iskelesine gidiyoruz. Samsun Belediye Parkında Samsun'un simgesi haline gelmiş, Mustafa Kemal Atatürk'ün şehre ilk çıktığı noktaya dikilen Avusturalya' lı Heykeltraş Heinrich Krippel tarafından yapılan Atatürk Onur Anıtı'nı ziyaret ediyoruz. Sabah Kahvaltısı : Otelde Alınacaktır Ücrete Dahildir. Öğlen Yemeği : Sinop Örnek Mantı Ekstra Olarak Alınacaktır. Akşam Yemeği : Otelde Alınacaktır Ücrete Dahildir. Konaklama : Simisso Otel, Konaks Otel vb...

4.Gün Amasya, Yeşil Irmak, Mumya Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Bayezid Külliyesi, Yalı Boyu Evleri, Saat Kulesi, Şehzadeler Gezi Yolu, Hazeranlar Konağı, Ferhat İle Şirin, Kral Kaya Mezarları, Tosta, Gerede, Türsan Dinlenme Tesisleri Pazar Günü Sabah otelimizde kahvaltı yaptıktan sonra turumuzun son günü gezimize başlamak üzere Amasya'ya doğru hareket ediyoruz. gezimize ilk olarak Şirine olan aşkı uğruna Ferhat’ın deldiği dağ olarak bilinen Ferhat ile Şirin su kanalını görüp hikayelerini tekrar dinleyip fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Amasya ve çevresinde bulunan yirmi bini aşkın eserin sergilendiği Amasya Arkeoloji Etnografya ve Mumya Müzesi ile başlıyoruz. Müzede Hititlerden Romalılara, Selçukludan, Osmanlıya kadar birçok medeniyete ait eser sergilenmektedir. Müze gezimizin ardından Bayezid Külliyesi, Yalı Boyu Evleri , Şehzadeler Parkı, Saat Kulesi, Hazeranlar Konağı gezileri sonrasında Yeşilırmak Vadisi kıyısında yer alan görüntüsüyle ve hikâyesi ile büyüleyen Kral Kaya Mezarlarını panoramik görüp fotoğraflayıp Amasya’nın yöresel menülerinden oluşan öğle yemeğimizi yemek üzere Yeşil Irmak Kenarında bulunan Lalehan Restaurantımıza gidiyoruz ve açık büfe yöresel yemeklerimizi yiyoruz (Ekstra). Dileyen misafirlerimiz yeşil ırmak üzerinde yer alan tekneler ile gezinti yapabilirler (Ekstra). Amasya da gezimizi tamamladıktan İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz Tosya Onur Park ve Kaynaşlı Türsan Dinlenme tesislerinde vereceğimiz molaların ardından siz değerli misafirlerimiz ile bir başka SSCtur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyor sizleri almış olduğumuz noktalara bırakıyoruz, SSCTUR Operasyon ve Satış ekibi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür ediyoruz Saygılarımızla. Sabah Kahvaltısı : Otelde Alınacaktır Ücrete Dahildir. Öğlen Yemeği : Amasya Lalehan Yöresel Yemek Ekstadır. Akşam Yemeği : Türsan Dinlenme Tesisleri Serbest Menü Ekstra. Konaklama : Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur.

DAHİL OLANLAR:

 • 19 Yıllık Ssc Tur Güvencesi
 • 1 Gece Kastamonu Otellerinde Konaklama
 • 1 Gece Samsun Otellerinde Konaklama
 • Otellerde Alınacak 2 Sabah Kahvaltısı
 • Otellerde Alınacak 2 Akşam Yemeği
 • 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
 • Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
 • Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım ve Araç İçi Su İkramı

HARİÇ OLANLAR:

 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği

Diğer Sakarya Fırsatları