Gruparalarınız
Grupara Miktarı
Yüklenme Tarihi
Son Kullanma Tarihi
400₺
05.12.2022
16.12.2023
1.200₺
05.12.2022
16.12.2023
Kapat
×
400₺
8 kişi aldı
Tatil Selfie ile Batı Karadeniz ve Abant Turu KİŞİ BAŞI 1449 TL! Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Tatil Selfie ile Batı Karadeniz ve Abant Turu KİŞİ BAŞI

Bartın, İstanbul, Zonguldak, Amasra, Safranbolu, Sapanca, Maşukiye
 • Batı Karadeniz ve Abant Turu KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺1.449
  TÜKENDİ

Detaylar

 • 24.06.2023 tarihine kadar geçerlidir.

 • Fırsata; otobüs ile ulaşım, otelde iki - üç kişilik odalarda 1 gece konaklama, Otelde alınan açık büfe kahvaltı ve set menü akşam yemeği, programda belirtilen tüm çevre gezileri, araç içi su ikramı, TÜRSAB mesleki zorunluluk sigortası, rehberlik hizmetleri dahildir.

 • Belirtilen ücretler iki - üç kişilik odalarda kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 500 TL fark ödemelidir.

 • 0-4 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 799 TL'dir. 6-12 yaş çocuk ücreti iki yetişkin yanında konaklaması halinde 999 TL'dir.

 • Rezervasyon gereklidir.

 • Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 736 26 26 / 0546 538 3191 numaralı telefonu arayarak kupon kodlarınız ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 • Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız

Öne Çıkanlar

 • Katılmak istediğiniz tur tarihinin müsaitlik durumu için acente ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.

 • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 • Doğanın eşsiz güzelliği eşliğinde Roma döneminden Osmanlı’ya tarihte yolculuk yapacağınız bu harika turda birçok sürprizin yanı sıra Safranbolu, Amasra, Zonguldak'ın tüm güzellikleri sizleri bekliyor.

Tur Tarihleri

 • 18 Mart
 • 21-22-29-30 Nisan
 • 19-20-27 Mayıs
 • 17-24 Haziran

Tur Programı

Abant gölü, Yörük köyü, Safranbolu , Cam Teras, Amasra Zonguldak Maden Müzesi, Gökgöl Mağarası

1.Gün Abant- Safranbolu – Cam teras - Yörük köyü

06:00 İncirli Dilek pastanesi önü

06:20 Mecidiyeköy meydan (Mado Önü)

06:45 Kadıköy evlendirme dairesi otopark önü

06:50 Bostancı köprüsü altı

07:00 Kartal köprüsü Altı

07:20 Gebze Center

Belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Safranbolu Amasra Abant Turumuz için yolculuğa başlıyoruz.Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına geldiğimizde çeşitli aktivitelere ekstra olarak katılabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilir, dileyenlerse fayton veya atla gezinti yapabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saatte hareket ile UNESCO tarafından koruma altına alınan, Türklerin ve Rumların ortak yaşantısının izlerini taşıyan müze kent Safranbolu’ya dogru hareket yaklasıkk 2 saat sürecek yolculuk sonrası Yörük Köyüne varışımıza takiben tarihi çamaşırhanenin gezilmesi sonrası Örnek bir konak olan Sipahi oğlu konağı gezisi. Köy meydanı ve Leyla Gecer’in büstünü görüp rehberimizin anlatımları eşliğinde Safranbolu’ya hareket. Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz .Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ,bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz.Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası. Kanyonu üzerinde yerden 80 metre yükseklikte ve 11 metre genişliğinde yapılan Kristal Teras’a (Cam Seyir Terası) gidiyoruz. 75 ton ağırlığı taşıyabilen, cam seyir terası, her biri 750 kilogram taşıyabilecek kapasiteye sahip gözenekler, 3 santimetre kalınlığında 3 parça camdan oluşmaktadır. Yaklaşık 400 kişiyi taşıma kapasitesine sahip olan 100 metrekareden oluşmakta olan cam terasta fotoğraflarımızı cekıp sonrasında otelımıze hareket akşam yemeği otelimizde.

2.Gün: Amasra- Gökgöl Mağrası- Maden Müzesi – İstanbul Sabah otelden alıcağımız kahvaltı sonrası yaklaşık 70 dk lık yolculuk sonrası, Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Fatih Sultan Mehmet’in “Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri) dediği Amasra’nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz.Daha sonra Karadeniz’in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği(ekstra) için serbest zaman .Öğlen yemeğini takiben Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi,Boztepe,Kaleiçi,Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris’ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasındadır.Gezimiz sonrası öğle yemeğimizi Amasra’da restoranımızda alıyoruz. Yemek sonrası Zonguldak’ ta bulunan damlataş birikimi yönünden son derece zengin olan traverten, sarkıt, dikit sütunlar ve damlataşlar ile süslü. İçinde ayrıca bir yeraltı ırmağı bulunan Gökgöl Mağarasını ziyaret ediyoruz.gezimiz sonrası Zonguldakta bulunan 2016 yılında ziyarete açılmış Zonguldak maden müzesini geziyoruz. Gezimiz sonrası İstanbul’a hareket ve misafirlerimiz ile başka turlarımızda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

Otobüs ile Ulaşım

Otobüs içi ikramlar.(otobüs içi ikram sadece su servisi olarak yapılır)

Otel de iki veya üç kişilik odalar da 1 gece oda konaklama

Otel de alınan acık büfe kahvaltı

Otel de alınan set menu aksam yemeği

Rehberlik hizmetleri

Tursab meslekı zorunluluk sigortası

Programda belirtilen tüm çevre gezileri

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

Otelde extra harcamalar

İlk gün alınan kahvaltı

Öğle yemekleri

Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

Programda yer alan tüm müze giriş ücretleri katılımcılara aittir.

Diğer Sakarya Fırsatları