Elevres Stone House Hotel Nevşehir Nevşehir Elevres Stone House Hotel'de kahvaltı dahil çift kişilik 1 gece konaklama keyfi
 • Standart odada konaklama
  2 Taksit
  ₺190
 • Deluxe odada konaklama
  2 Taksit
  ₺210
 • Family odada konaklama
  2 Taksit
  ₺385

Detaylar

 • Özel günler HARİÇ; 30.01.2021 tarihine kadar, haftanın her günü geçerlidir.

 • Fırsata; standart, deluxe veya family odalarda 2 kişi 1 gece kahvaltı dahil konaklama dahildir.

 • Rezervasyon gereklidir. (0384) 353 53 53 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • 0-6 yaş 1 çocuk ÜCRETSİZdir.

 • Fırsat kodları birleştirilebilir. Konaklamak istediğiniz gün sayısına göre birden fazla fırsat kodu kullanabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

 • Rezervasyon iptal ve değişiklik taleplerinin en az 2 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı otelden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Fırsat kodunu satın almadan önce katılmak istediğiniz tur tarihinin müsaitlik durumu için lütfen işletme ile iletişime geçiniz.

 • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 • Hizmet ve kalite standartları,tatil süresince duyacağınız tüm ihtiyaçlar göz önüne alınarak Anadolu misafirperverliği ile şekillendirilmiştir. Otelde konforlu odalarınızda tarihi dokuyu hissedecek, ortamın büyüsüne kapılacak normal hayat telaşınızdan uzaklaşarak dinlendiğinizi hissedeceksiniz.

Elevres Stone House Hotel

Adres: Yukarı, Turizm Cd. No:7, 50400 Mustafapaşa/Ürgüp/Nevşehir

 

Daha Fazla Bilgi

Şirin kasabada tatil keyfi!

Mustafapaşa Kasabasının eski adı "Sinasos" tur. Kasaba, doğuda Rafes ve batıda Elevres dağlan zincirinin arasında ve Kapadokya'ya özgü tüf tabakalarından oluşmuş Golgoli Tepesi'nin eteğine konumlanmıştır.

Hizmet ve kalite standartları,tatil süresince duyacağınız tüm ihtiyaçlar göz önüne alınarak Anadolu misafirperverliği ile şekillendirilmiştir. Otelde konforlu odalarınızda tarihi dokuyu hissedecek, ortamın büyüsüne kapılacak normal hayat telaşınızdan uzaklaşarak dinlendiğinizi hissedeceksiniz.

KONAKLAMAYEME - İÇME

Enfes lezzetlerin tadına vararak ağzınızın tadına layık sofralarla buluşacaksınız...

ULAŞIM

Peribacaları diyarı Kapadokya'da eski mi eski, şirin mi şirin sessiz, sakin kasabadır. Eski adı Sinasos olarak bilinen günümüz Mustafapaşası. Bir zamanlar henüz köy olduğu yıllarda Rumlarla Türklerin bir arada yaşadığı yıllarda bu kasabada kilisenin çan sesleri ve cami minaresinden yükselen ezan sesleri birbirine karışmıştır. 1924 yılında yapılmış olan nüfus değişimine (mübadele) kadar ortadoks Hıristiyanlarının barındığı Mustafapaşa tipik bir müze kenti görünümündedir. Kasabada Hıristiyan ve Selçuklulara ait yapı işçiliğinin özgün örneklerini görmek mümkündür. Kuruluş tarihi kesinlikle bilinmemesine rağmen kasaba merkezindeki ve çevresindeki kilise, cami, manastır ve medreselerden anlaşıldığı üzere çok eski bir tarihe dayanmaktadır. Mustafapaşa’nın batısında yer alan Gömede Vadisi morfolojik açıdan Ihlara Vadisi’nin küçük bir benzeridir. Ihlara Vadisi’nde olduğu gibi kaya oyma kiliselere, barınaklara ve vadinin içinden geçen bir dereye sahiptir. Mustafapaşa’daki önemli kilise ve manastırlar; Aios Vasilios Kilisesi, Sinasos Kilisesi, Alakara Kilisesi, Aios Nichole Manastırı, Konstantin-Helena Kilisesi, Manastır Vadisi kiliseleri ve Basil Kilisesi’dir. Ayrıca Osmanlı döneminde inşa edilmiş güzel taş ve ağaç işçiliği gösteren bir kervansaray da bulunmaktadır.