Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

204 kişi aldı

Euro Park Hotel Bursa Dream Suit Spa Center'da Masaj ve Kese - Köpük Uygulaması

Nilüfer
Ödemede 1000 TL'ye 50 TL, 2000 TL'ye 100 TL indirim
 • 40 Dk Klasik İsveç Masajı + Kese - Köpük
  3 Taksit
  ₺899
  TÜKENDİ
 • 50 Dk Aromaterapi ya da Medikal Masajı + Kese - Köpük
  6 Taksit
  ₺999
  TÜKENDİ
Euro Park Spa Hotel Bursa
Görükle Mah. Üniversite 1 Cad. No: 914, 16065 Nilüfer/Bursa

Detaylar

 • Bu fırsat 4.09.2024 tarihine kadar, haftanın her günü 11:00- 22:00 saatleri arasında geçerlidir.

 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için 0 (533) 599 63 24 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Randevusuz hizmet verilmez.

 • Fırsat erkek ve kadınlar için geçerlidir.

 • 1 KİŞİ 1 FIRSAT KODU KULLANABİLİR.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

SPA'nın huzurlu dünyasına adım atın

Ruhunuzu besleyin, bedeninizi şımartın: Dream Suit SPA ile benzersiz bir yolculuğa çıkın.

Seçebileceğiniz Masajlar

 • Klasik İsveç Masajı
 • Aromaterapi Masajı
 • Medikal Masaj

İsveç Masajı

Klasik masaj olarak da anılan İsveç masajı gergin kasların gevşemesini ve rahatlamasını amaçlayan bir masaj terapisidir. Tüm günü bilgisayar başında geçiren ve bel, omuz ve boyun bölgesinde gerginlik yaşayan kişiler için oldukça faydalıdır.

İsveç Masajı Nasıl Yapılır?

İsveç masajı, Asya kökenli masaj tekniklerine kıyasla, tüm kas gruplarını ele alan anatomi ve fizyoloji bilgilerine dayalı teknikler içerir. İsveç masajı sırasında masaj terapisti, uygulamaya çoğunlukla sırttan başlar ve bu bölgeye İsveç masajının beş farklı tekniğini uyguladıktan sonra bacakların arka bölümleri üzerinde çalışır. Terapist, masaj boyunca vücudunuz üzerinde parmakları, elleri, ön kolu ve dirsekleri ile baskı uygular. Isveç masajı sırasında terapistler yoğurma, uzun vuruşlar, derin dairesel hareketler ve pasif eklem hareketleri kullanırlar. Bu hareketlerin temel hedefi kasların ve dokuların derinlemesine rahatlatılması ve kan akışının hızlanmasıdır.

İsveç Masajının Faydaları Nelerdir?

İsveç masajı, kalpteki dokulardaki metabolik atıkların baskısını azaltır ve bu atıkların giderilmesine yardımcı olur. Bağ ve tendonları yumuşatır ve esnekliklerinin korunmasına yardımcı olur. Bu masaj terapisinin, sinir sistemi ve cilt üzerinde sakinleştirici etkisinin uyku kalitesini artırdığı da bilinir. Aynı zamanda, kan dolaşımını iyileştirir, bağışıklık sistemini güçlendirir ve hücreleri canlandırır. Yorucu geçen bir günün ardından tüm kaslarınızı gevşetmek ve zihninizi rahatlatmak isterseniz, İsveç masajı için Euro Park Hotel Bursa Spa' da randevu alabilirsiniz.

Aromaterapi Masajı

Aromaterapi masajı, masaj yaği veya esansiyel yağlar ile uygulanan Isveç kökenli bir masaj terapisidir. Diğer masaj türlerinden farklı olarak, bu masaj ile aromatik yağların mucizevi etkisi stresli geçen bir günü, yumuşamış ve dinginleşmiş bir şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır. Aromaterapi masaji esnasında kullanılan şifalı ot ve çiçek yağları, hem cildinizi besler hem de yaydiği koku şifalı oluşuyla beyindeki endorfin bezlerini uyararak, zihnin gevşemesini sağlar. Eski Türk’lerde, psikolojik hastalıkların iyileştirilmesinde de kullanılan bu yağların başlıcaları, lavanta, jojoba, nane, ylang ylang ve güldür.

MEDİKAL MASAJ

Medikal masaj, cilt, kaslar, tendonlar, bağlar ve fasya (kas ve kas gruplarını çevreleyen zar) dahil olmak üzere vücudun yumuşak dokularına etki eden bir manuel terapi uygulamasıdır. Tedavi edici özelliğinin yanısıra genel vücut gerginliğini azaltır, sinirleri uyarır, kan dolaşımını ve lenfatik sıvıların akışını artırır. Medikal Masaj kan dolaşımını ve böylece vücuttaki oksijen akışını artırır. Bu uygulama sayesinde çok ağrılı ve gergin kaslar toksinlerinden kurtulur, bu da kasların güçlenmelerine ve iyileşmelerine yardımcı olur.

Diğer Bursa Fırsatları