Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

157 kişi aldı
Nilüfer Sia Bayan Kuaförü'nde Brezilya Fönü, Ombre, Balyaj Ve Keratin Bakımı Uygulamaları Fırsatın geçerlilik tarihi için, DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Nilüfer Sia Bayan Kuaförü'nde Brezilya Fönü, Ombre, Balyaj Ve Keratin Bakımı Uygulamaları

Nilüfer
 • Keratin Botoks Etkili Bakım
  3 Taksit
  %50
  ₺1.000
  ₺500
  TÜKENDİ
 • Balyaj (10 Paket)
  3 Taksit
  %50
  ₺1.200
  ₺600
  TÜKENDİ
 • Keratinli Botoks Etkili Brezilya Fönü
  3 Taksit
  %58
  ₺1.400
  ₺600
  TÜKENDİ
Sia Bayan Kuaförü
Barış Mahallesi Yıldırım Sok. Gizemler Sitesi B Blok No: 6 Daire: 13-14 Ataevler / Nilüfer / Bursa

Detaylar

 • Bu fırsat 23.08.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Fırsattan haftanın her günü; 09.00-19.30 saatleri arası yararlanılabilir.

 • Randevu gereklidir. Randevu için 0224 443 63 10 - 0224 443 63 11 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • Randevu iptal ve değişiklikleri 1 gün öncesinden bildirilmelidir.

 • İşletmede tesettürlü bayanlar için özel bölüm imkânı vardır.

 • Her fırsat kodu tek kişiliktir.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 • Ombre balyajdan ve saç bakım uygulamasına... Sia Bayan Kuaförü tarafından sunulan işlemler ile göz alıcı saçlara sahip olmanın tam zamanı!

 • Profesyonel ürün ve uzman kadro ile saçlarınız adeta yenilenecek, eskisinden çok daha canlı görünecek.

 • Göz kamaştıran güzellikte ışıl ışıl saçlar için bu fırsatı kaçırmayın!

Güzelliğin en önemli unsuru saçlar!

Saçlarınız için daima en iyiyi sunan Sia Bayan Kuaförü ile şimdi değişim zamanı... Profesyonel ürün, uzman kadro ile ombre balyajdan ve saç bakım uygulamasına, saçlarınız Sia Bayan Kuaförü tarafından sunulan uygulamalar ile adeta şımaracak.

Güzelliğin sırrı sağlıklı görünümüyle dikkat çeken bakımlı saçlardır, Sia Bayan Kuaförü ayrıcalığı ile siz de göz kamaştıracaksınız.Keratin bakımı nedir?

Keratin saçların canlı, pürüzsüz ve dolgun görünmesini sağlayan temel bir proteindir aynı zamanda saçların esnek yapısını korumamıza da yardımcı olur. Saçlar şekillendiricilerin yıpratıcı etkilerinden veya boya röfle gibi renk değiştirme işlemlerinden dolayı keratin kaybederek hasarlı bir yapı oluşur. Bu keratini daha sonradan takviye edilerek bu hasarlı yapıdan kurtarılır.

Saçlar neden keratine ihtiyaç duyar?

Saçlar çoğu zaman gün içerisinde maruz kaldığı koşullar nedeniyle yıpranır ve dökülmeye sebep olur. Saçların yıpranmasında yaşanılan şehir dahil olmak üzere saçlar üzerinde birçok etken vardır. Şekillendirmek için kullanılan spreyler, fön makineleri bunlardan bazılarıdır. Durum böyle olunca saç bakımında gerekli uygulamaları aksatmamak gerekir. Gerekli bakımların yapılmadığında saçlarda aşırı yıpranmalar meydana gelir. Bu yıpranmaları ortadan kaldırmak için son zamanlarda en çok tercih edilen uygulamalarda biride keratin takviyesidir.

Saçın ihtiyacı olan keratin nasıl kazanılır?

Bazı çevresel etkenler saçta aşırı yıpranmalar ve hasarlar oluşturur. Saçınıza uygulayacağınız keratin ile eski sağlıklı bir görünümü kazandırabilirsiniz. Natura Keratin bakımı, saçınızın ihtiyacı olan keratini geri kazanmak konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Aynı zamanda saçınızın doğal yapısını bozmadan saçı sağlıklı hale getirme konusunda sizlere büyük avantajlar sunmaktadır. Böylece saçın iç tabakasından başlayan bakım ve onarımını sağlar.

Brezilya Fönü Hakkında

Son teknolojik uygulamalar ile saça yüklenen keratin sonucu saça kalıcı fön uygulaması yapma anlamına gelen brezilya fönü, saçın düz ve sağlıklı görünmesini sağlar. Brezilya’da yaygın olarak kullanılıp tüm dünya ülkelerini saran ve en son olarakta ülkemizde en çok tercih edilen fön çeşitlerinden bir olan Brezilya fönü, uygulama olarak yaklaşık 2 saat sürmektedir. 3 ile 6 ay arasında saçta kalıcılık sağlayan brezilya fönü, yanmış ve yıpranmış saçlar içinde tedavi yöntemi olarak tercih edilir.

Diğer Bursa Fırsatları