Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

3906 kişi aldı
Gayrettepe Divan Istanbul City Otel'de 45 Dakikalık Masaj Seçenekleri Ve Islak Alan Kullanımı Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Gayrettepe Divan Istanbul City Otel'de 45 Dakikalık Masaj Seçenekleri Ve Islak Alan Kullanımı

Gayrettepe
Ödemede 500 TL'ye 50 TL, 1000 TL'ye 100 TL indirim
 • 45 Dakika Tek Kişilik Masaj
  6 Taksit
  ₺950
  TÜKENDİ
 • 45 Dakika Tek Kişilik Masaj + Islak Alan Kullanımı Dahil
  6 Taksit
  ₺1.000
  TÜKENDİ
 • İki kişilik Masaj Paket + Islak Alan Kullanımı Dahil
  6 Taksit
  ₺1.900
  TÜKENDİ
Divan İstanbul City Hotel
Büyükdere Caddesi No: 84 Gayrettepe - Beşiktaş / İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 30.06.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Anti- Stres, İsveç, Aromaterapi veya Bali masajlarından birini seçebilirsiniz.

 • Randevu gerekmektedir. 0212 337 49 61 veya 0 549 786 98 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Randevu saatinde gelmeyenlerin geciktiği dakikalar masaj süresinden sayılacaktır.

 • Randevu iptalleri 1 gün önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

Öne çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 • Islak alana buhar banyosu ve sauna kullanımı dahildir.

Divan Istanbul City Otel'de arınma vakti!

Ruhun ve bedenin dinlendirilmesi prensibini ilke edinen Divan Istanbul City Otel siz de aradığınız saflığa ve arınmaya kavuşacaksınız...SEÇEBİLECEĞİNİZ MASAJLAR

İSVEÇ MASAJI :

Batı tekniğinin harmanlandığı İsveç Masajı ile dolaşım hızı artarak dokular, hücreler canlanır, dolaşım düzene girer, kas gerilimi azalır. Amacı; masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmek olan İsveç masajının konsantrasyonu artırdığı da biliniyor.

Genellikle vücudun güne zinde başlaması ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulması amacı ile yapılan İsveç masajı, genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılır.

AROMATERAPİ MASAJ :

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.

Sıcak buhar kabininde cilt yumuşatıldıktan sonra uzman masör-masözler tarafından, özel olarak elde edilen bitkisel aroma yağları ile tüm vücuda yumuşak bir masaj uygulanıyor. Masaj esnasında kullanılacak bitkisel aroma yağlarının açılan gözenekler tarafından daha iyi emilmesi sağlanıyor. Kişi kendine bakıldığı ve şımartıldığı duygusuyla rahatlar, dinlenir, arınır ve denge bulur.

BALİ MASAJI :

Endonezya'nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleriyle yüzeydeki kas dokuşunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Temelde kan, oksijen ce Qi (enerji) akışını hızlandırmak için aromaterapi yağlarıyla gerçekleştirilen bir masajdır.

Bu masaj vücudun tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm iç sistemlerin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Masajda yapılan esneme teknikleri de ağrı noktaları ve eski yaralara olumlu etki eder ve masajda kullanılan yağlar sayesinde rahatlama sağlanır.

Bali masajı yaptırmadan bir gün önce hafif yemek yemeye, kafein almamaya ve bol bol su içmeye dikkat edilmelidir.

ANTİ STRES MASAJI :

Anti Stres Masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masaj tipidir. Kasları gevşetici rahatlatıcı etkisi vardır. Yumuşak hareketlerle tepeden tırnağa kadar yapılan masaj sayesinde vücuttaki kas ve dokuların gevşemesi sağlanıyor. Anti-stres masajı yüz, baş, boyun, sırt ve ayak tabanını kapsıyor, gerilimi etkin olarak gideriyor.

Diğer İstanbul Fırsatları