Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

370 kişi aldı

Park Of İstanbul Hayvanat Bahçesi Giriş Biletleri

Çekmeköy
 • Hayvanat Bahçesi Giriş Bileti Çocuk (03–17 Yaş) Kişi Başı
  %28
  ₺350
  ₺255
  TÜKENDİ
 • Hayvanat Bahçesi Giriş Bileti Yetişkin Kişi Başı
  %25
  ₺450
  ₺340
  TÜKENDİ

Park Of İstanbul Hayvanat Bahçesi

Çatalmeşe, Mesire Alanı, 30 Ağustos Cad., No:3, 34467 Çekmeköy/İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 30.09.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Biletler Sömestr, Yılbaşı, Bayram dahil haftanın her günü geçerlidir.

 • 0-36 ay arası çocuklar için hayvanat bahçesi girişi ücretsizdir. 3-17 yaş Çocuk bileti için talep edildiğinde kimlik gösterilmesi gerekmektedir

 • Bu fırsat 1 kişiliktir. Alınan biletlerde iptal veya iade yapılamaz.

 • Hayvanat bahçesi 09:00 - 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 • Hediye Defter: Tek seferde alınacak en az 4 bilet ve üzeri siparişler için geçerlidir. Satın alım sonrası bilet numaraları ve ürün gönderimi için adres bilgisinin 0546 801 19 39 numaralı hatta WhatsApp aracılığı ile iletilmesi yeterlidir, ürünler ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. En az 4 adet bilet içeren her sipariş için 1 adet defter hediyedir

 • Biletler ilgili merkez için tek seferlik giriş hakkı sağlar ve 30.09.2024 tarihine kadar geçerlidir. Merkezden çıkış yapıldığında bilet geçersiz olacaktır.

 • Satın alım işlemi sonrasında Fırsat Bilet Kodları sms ve mail olarak tarafınıza iletilmektedir.

Öne Çıkanlar

 • İstanbul’un En Büyük ve En kapsamlı Doğa ve Yaşam Kompleksi...

Hayvanat Bahçesi

İstanbul’un En Büyük Hayvanat Bahçesi

İstanbul’un yanı başında Çekmeköy’de orman içerisinde 60 farklı türden 350 canlının yanı sıra bir birinden heyecanlı oyun parkurları ile Park Of İstanbul (POİ) siz adrenalin ve doğa tutkunlarını çağırıyor!

Park Of İstanbul Çekmeköy Hayvanat Bahçesi

İstanbul’un En Büyük ve En kapsamlı Doğa ve Yaşam Kompleksi olan işletmemiz siz ziyaretçilerimize unutulmayacak anlar ve eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz farklı aktivitelerle sizleri ağırlamaktan onur duyacaktır.

Tesisimiz İstanbul, Çekmeköy ilçesi Alemdağ semtinde kurulmuş olup; 200 Dönüm (200.000) metrekare alanda siz ziyaretçilerimize her anınızı dolu dolu yaşayabileceğiniz hizmetler sunmaktadır. Her yaştan ziyaretçimize hitap eden alanımız, İstanbul’un en Büyük Hayvanat Bahçesini içerisinde barındırmakta. Hayvanat Bahçemizde 60 farklı Tür (çeşit)’den 400’ün üzerinde ev sahibi samimi bir ortam ve iletişim kurabileceğiniz harika dakikalar geçirmenize olanak sağlayacaktır.

Ulaşım & Güzergah Bilgileri

ARACINIZLA: Altunizade, Ümraniye , Çekmeköy Şile Yolu istikameti üzerinden, Nişantepe, Özyeğin Üniversitesi istikametine ilerleyip; Alemdağ yönüne geçiş yapıp ulaşım sağlayabilir, ya da Taşdelen, Alemdağ istikametini takip edip alanımıza ulaşabilirsiniz.

MARMARAY: Üsküdar Marmaray istasyonundan Üsküdar – Ümraniye – Çekmeköy hattına geçiş yapıp Madenler İETT Otobüs durağından Nişantepe istikametine gitmekte olan, 11A – 11NM – 14A – 522 – 522N hatlı otobüs hatları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

METRO: Üsküdar – Ümraniye – Çekmeköy metro hattında geçiş yapıp Madenler İETT Otobüs durağından Nişantepe istikametine gitmekte olan, 11A – 11NM – 14A – 522 – 522N hatlı otobüs hatları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Diğer İstanbul Fırsatları