Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

104 kişi aldı
Healife Beauty'de 30000 Mekik Etkili EMSlim, Slim X Ve G5 İçeren İncelme Paketleri

Healife Beauty'de 30000 Mekik Etkili EMSlim, Slim X Ve G5 İçeren İncelme Paketleri

Kağıthane
 • 1 Seans EMSSlim
  2 Taksit
  ₺150
  TÜKENDİ
 • 1 Seans G5 Uygulaması
  2 Taksit
  ₺150
  TÜKENDİ
 • 1 Seans Slim X (3-12 Cm İncelme Garantili)
  2 Taksit
  ₺200
  TÜKENDİ
 • 3 Seans EMSSlim
  3 Taksit
  ₺350
  TÜKENDİ
Healife Beauty
Hamidiye Mah., Cendere Cad., No:85 Kordon İstanbul 1. Etap Güzelbahçe A Blok Kat B1 Kâğıthane / İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 17.11.2024 tarihine kadar Pazar hariç haftanın her günü 11.00 17.00 saatleri arasında geçerlidir.

 • Randevu alındığı halde gelinmediğinde kodlar kullanılmış sayılacaktır.

 • Randevu zorunludur. Randevu için 0507 266 30 30 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Randevu iptal ve değişiklikleri en geç 1 gün önceden bildirilmelidir.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Healife Beauty

EMSlim

EMSlim vücut sıkılaştırma; pasif jimnastik ve kas simülasyonunda dünyadaki en gelişmiş sistemdir. EMS teknolojisi ile EMSlim; elektromanyetik dalgalar yaratarak derinin altına iner ve bölgedeki kaslara ulaşır. Bu bölgede spor ile yapılamayacak kadar kasılma yaratarak vücut sıkılaştırma sağlar. Daha fit olmak isteyen, daha sportif ve kaslı görünmek isteyenlerin 1 numara olarak tercih ettiği bir sistemdir. Özellikle spora gitmeye üşenenler, vakti olmayanlar ve tek seferde çok daha fazla etki görmek isteyenler için biçilmiş kaftandır. Bölgedeki kas miktarını %18 arttırırken yağları ise %21 azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmış bir yöntemdir..

Radyofrekans Nedir?

Sıkı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen kişiler tarafından kullanılan radyofrekans tedavisi teknolojik bir medikal uygulamadır. Bu uygulama ile beraber deride istenilen gerginlik sağlanır. Deriye verilen ısı sayesinde cildin yeni ve pürüzsüz görünmesini sağlayan lifler yenilenmeye başlar. Kısacası cilt yaşlanmasına karşı genç bir görünüme sahip olmak amacıyla ameliyatsız ve iyileşme süreci gerektirmeyen radyofrekans yöntemi sayesinde tüm kırışıklık ve sarkmalar giderilir. Cildin sıkılaşması ve gerginliğinde artış yaşanır. Radyofrekans yöntemini kullanan kişiler kalıcı sonuçlar elde ederek cildin yenilenmesine katkı sağlarlar.

G5 Masajı Nedir?

G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Diğer bir ismi ise darbeli masajdır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile sıkılaşma ve selülitli bölgelerin iyileşmesinde etkilidir. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar. G5 masajı özellikle selülit ve sıkılaşmada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan akışı hızlanır, damarlar açılır ve vücut toparlanır. Masaj tüm vücuda uygulanabilir ancak özellikle kalça, üst bacak, kol ve popo bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılabiliyor.

Deri ve yağ dokusu arasında meydana gelen bu ödemli yapılar G5 masajı ile tedavi edilir. Böylece bu yöntem sayesinde kan dolaşımı hızlanır, kaslar güçlenir ve selülit sorunu giderilir. Estetik açıdan sıkı bir görünüme sahip olan vücut G5 masajı sayesinde formunu yakalar. Selülit dışında G5 masajı ile fazla olan yağlar yakılır ve böylece bölgesel zayıflama sağlanır. Zararlı toksinleri dışarı atılarak nefes alabilen sağlıklı bir vücuda sahip olunur. G5 masajı fiyatları tercih edilen kliniğin fiyat politikası ile yakından bağlantılıdır.

G5 Masajı İle Zayıflama

G5 masajı vücut için oldukça önemli bir masaj türüdür. Vücudun bazı bölgelerinde görülen selülit ve dirençli yağlanmaları ortadan kaldırmak amacıyla tercih edilen G5 masajı bu konuda etkili sonuçlar verir. Bu yöntem sayesinde karın, popo, basen bölgelerinde görülen yağlanmalar verilen titreşimler sayesinde yıkılmaya çalışılır. Vücutta oluşan yağları sıkılaştırarak parçalayan yani etkisiz hale getiren bu uygulama oldukça başarılıdır. Birkaç seans sonra gözle görülür bir şekilde bölgesel incelmeler meydana gelir.

KAVİTASYON

Kavitasyon, Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir. Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Ortalama 6-8 seans arasında uygulanır. İlk seanstan itibaren etkisi gözlenir.

Diğer İstanbul Fırsatları