Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

134 kişi aldı
Marmara Spor Kulübü'nden Burhanfelek Kapalı Yüzme Havuzu "Sualtı Hokeyi Eğitimi" Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Marmara Spor Kulübü'nden Burhanfelek Kapalı Yüzme Havuzu "Sualtı Hokeyi Eğitimi"

Üsküdar, Çekmeköy
 • Sualtı Hokeyi Eğitimi
  %40
  ₺200
  ₺120
  TÜKENDİ
Boğaziçi Gelişim Kulübü - Üsküdar Burhan Felek Spor Kompleksi
Barbaros, Nuhkuyusu Cd 14/1, 34632, 34668 Çekmeköy / Üsküdar / İstanbul

Detaylar

 • Bu fırsat 30.07.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Bu fırsat kadın - erkek geçerlidir.

 • Yüzme bilme şartı aranmaktadır.

 • Eğitim programı toplam 3 seansı kapsamaktadır.

 • Kontenjan sınırlıdır.

 • Kişi başı 1 fırsat kodu kullanabilirsiniz.

 • Doğuş Üniversitesi kapalı yüzme havuzunda yapılan dersler Cumartesi ve Pazar 20:00-21:00 saatlerinde gerçekleşmektedir.

 • Detaylı bilgi ve kayıt için 0539 945 15 35 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Kayıt iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Sualtı Hokeyi ve Sualtı Ragbisi branşları ile tanışacak ve temel eğitim alacaksınız. Yeteneğiniz ve azminiz sayesinde mevcut takımlara seçilerek, milli sporcu olma fırsatı elde edebileceksiniz.

Hem spor yapın, hem eğlenin!

Yüzme öğrenmek, yüzerek sıkılaşmak, daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak ya da yeni bir spor dalıyla tanışmak istiyorsanız Marmara Spor Kulübü Derneği eğitmenleri eşliğinde sualtı hokeyi eğitimi sizleri bekliyor!

Bu eğitim ile dünyada kabul görmüş olan Sualtı Hokeyi ve Sualtı Ragbisi branşları ile tanışacak ve temel eğitim alacaksınız. Yeteneğiniz ve azminiz sayesinde mevcut takımlara seçilerek, milli sporcu olma fırsatı elde edebileceksiniz.

Antrenman Gün ve Saatleri

Üsküdar İçin Kurs Gün ve Saatleri

Cumartesi Pazar 08:00/09:00

Çarşamba Cuma 22:00/23:00

Çekmeköy İçin Kurs Gün ve Saatleri

Salı-Perşembe 21:00/22:00

Cumartesi Pazar 08:00-09:00

Sualtı Hokeyi Nedir?

Hızlı yüzme ve serbest dalış yeteneği ile çok hızlı hareketlerle oynanan bir oyundur. 6şar kişiden oluşan iki takım oyuncuları arasında oynanır. 4 adet yedek oyuncu bulunur. Yüzme havuzunun dibinde oynanır.

Kimler Sualtı Hokeyi Oynayabilir?

Hemen hemen yüzebilen herkes bu oyunu oynayabilir. Maske ve şnorkel kullanmayı öğrenmek kolaydır. Bu ekipmanlar suyun altında görüşünüzü ve nefesinizi ayarlamak için önemli ekipmanlardır.

Neden Öğrenilmelidir?

Birçok doktor yüzmenin sağlık açısından mükemmel bir spor olduğunu savunur. Sorun olan sürekli yüzmek belli bir süre sonra sıkıcı gelmesidir. Sualtı Hokeyi bu probleme çözümdür. Hem stratejik gelişimi sağlar hemde çok eğlenceli bir oyundur. Bilimsel verilere göre uzun boylu insanlardaki bel sorunlarına çok iyi geldiği açıklanmıştır.

Marmara Spor Kulübü Kurumsal

MADALYASIZ BİR HİÇSEN MADALYAYLA DA BİR HİÇSİN!   Misyonumuz ve vizyonumuz; neden bir araya geldiğimiz ve nasıl bir arada kalmayı başarıyoruz sorusunda gizlidir.   Yüce devletimizin kaynaklarından faydalanarak asgari dört yıl eğitim görmüş her bir akademisyen, mesleki kariyeri boyunca en az on kişiyi spora kazandırmalı felsefesi" ile yola çıktık.   En uzun yolculukların küçük adımlarla başlayacağını bilerek sabrediyoruz.    Nasihatten çok örnek olmayı prensip edindik.    Başarımızı olimpist ruha adıyoruz. En hızlıya - En yükseğe - En güçlüye!..  Citius - Altius - Fortius!.. 

1997 yılından bu yana her yaş grubuna yönelik yüzme ve sualtı eğitimi veriyoruz.

Türkiye 1. Liginde mücadele eden Sualtı Hokeyi ve Sualtı Ragbisi takımımızın genç sporcuları, bu spor sayesinde üniversite eğitimlerini spor akademilerinde sürdürebilmekte ve Milli Takım sporcusu olabilmektedirler.

Diğer İstanbul Fırsatları