Gruparalarınız
Grupara Miktarı
Yüklenme Tarihi
Son Kullanma Tarihi
400₺
05.12.2022
16.12.2023
1.200₺
05.12.2022
16.12.2023
Kapat

Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

Yeşil Düş Vadisi Bungalov Restoran'da canlı müzik eşliğinde 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel akşam yemeği ve konaklama seçenekleri 450 TL'den başlayan fiyatlarla!

İstanbul, Kartepe
Yeşil Düş Vadisi Bungalov Restoran
Dizdaroğlu caddesi Subaşılar sokak No 36 A Kartepe 7 Kocaeli

Detaylar

 • Bu fırsat 14 Şubat Sevgililer Günü için geçerlidir.

 • Fırsata menü seçenekleri ve bungalov odada kahvaltılı konaklama dahildir.

 • Canlı müzik eşliğinde yemek 19.00- 24.00 saatleri arasında olacaktır.

 • Check in 14:00 check out 12:00 saatleri arasındadır. Günün yoğunluk durumuna göre giriş ve çıkış saatlerinde esneklik gösterilebilir.

 • Gün boyu serpme kahvaltı servisi mevcuttur.

 • Otopark mevcut ve ücretsizdir.

 • 0-6 yaş arası çocuk ücretsiz. 7 yaş ve üzeri işletmeye ödeme yapacaktır.

 • Rezervasyon gereklidir. 05074563030 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı otelden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Fırsat kodunu satın almadan önce MÜSAİTLİK DURUMU için lütfen işletme ile iletişime geçiniz.

 • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 • Menüde; ordövr tabağı, ara sıcak, mantar soslu bonfile ya da tavuk fileto, iç pilav, Sevgililer Günü özel pastası, içecek yer alıyor. (içecekleri misafirler kendileri de getirebilir.)

 • Kartepe'nin eteklerinde Balaban Köyü'nde bulunan Yeşil Düş Vadisi sizlere huzuru ve doğayı sunuyor...

 • Organik köy kahvaltısı, birbirinden lezzetli yemekleriyle doğanın içinde cennetten bir köşede dinlenerek sağlıklı yaşamın ve huzurun keyfini çıkarmanın en güzel yolu YEŞİL DÜŞ VADİSİNDEN geçer...

Yeşil Düş Vadisi'ne Yolculuk!

Kartepe’nin eteklerinde eşsiz doğanın içinde Balaban köyünde bulunan YEŞİL DÜŞ VADİSİ sezona merhaba diyerek misafirlerine kapılarını açıyor.KONAKLAMA

Doğal yaşam şartları içinde kendi iç yolculuğunuzda keyifli bir mola keyfini yaşayacak ve,cebinize bir anı tadında güzellikler doldurabileceğiniz YEŞİL DÜŞ VADİSİ'nde konaklamanın ayrıcalığını yaşayın....YEME - İÇME

Organik köy kahvaltısı, birbirinden lezzetli yemekleriyle doğanın içinde cennetten bir köşede dinlenerek sağlıklı yaşamın ve huzurun keyfini çıkarmanın en güzel yolu YEŞİL DÜŞ VADİSİNDEN geçer...SEVGİLİLER GÜNÜ MENÜSÜNDE NELER VAR?

Ordövr Tabağı

Rus salatası, haydari, acılı ezme, peynir, patlıcan ezmesi, domates, salatalık, biber dolması

Ara Sıcak

Sigara Böreği

Ana Yemek

Mantar soslu bonfile

Tavuk fileto

İçli pilav

Tatlı

Sevgililer Günü Özel Pastası

İçecekleri misafirler kendileri getirebilir.

İkram Kırmızı Yerli içecek

ULAŞIM

Kartepe'nin eteklerinde Balaban Köyü'nde bulunan Yeşil Düş Vadisi sizlere huzuru ve doğayı sunuyor...

Hakkında

30 yıllık turizm tecrübemizi doğa ile birleştirmeye kalktığımızda gördük ki doğa bizim çok önümüzde. Doğaya rağmen değil doğa ile bütünleşerek ortaya bir nefes alma alanı yaratmanın daha doğru olacağını yaşayarak gördük ve tecrübe ettik. Yola çıkış noktamız öncelikle doğa ve huzur oldu. Bir yanda modern yaşamın içinde egolarımız ve hırslarımız diğer yanda gelişen teknoloji ve sosyal medya ağları ile giderek yalnızlaşma ve teknolojiye yenik düşme çağımızın en büyük iki paradoksları. Oysa doğa milyonlarca yıllık gelişiminde bu iki olgunun çok üstünde ve ötesinde. Ve biz gördük ki duymak için dinlemek gerekiyor, nefes almak için huzur gerekiyor. Bunları deneyimlemek ve bize misafir olan dostlarla paylaşmak amacıyla Yeşil Düş Vadisi'ni oluşturduk. Gelen misafirlerimizi şatafatlı avizeler, ultra lüks teknolojik ürünler, en modern mobilyalar değil aslında bizim kültürümüzde yüzyıllardır yaşanan ve maalesef unutulmaya başlanan sabır, huzur, samimiyet ve güleryüzü vermeye çalışıyoruz. Yetinme olgusunu ve imece usulu paylaşımı hatırlamalarını istiyoruz. Çocuklarımızın tavuk, ördek ve köpeklerle birlikte oynamalarına izin vermelerini, tablet ve telefonlarından ayırmalarını ve diğer çocuklarla iletişim kurmalarına yardımcı olmalarını istiyoruz. Tüm bunları yaparken ricamız, doğayı kirletmeden sunduğu tüm olanaklardan kendilerine yetecek kadar faydalanmaya çalışmaları ve çıktığımız bu yolculukta fikir ve önerileriyle bize destek olmaları..

Diğer İstanbul Fırsatları